Ви є тут

ДОПОМОГА ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ

Сьогодні на теренах нашої держави її ворогами роздмухується полум'я війни. Заради мирного життя та спокою наших родин, заради безпеки нашої праці, сьогодні гинуть українські воїни.

Військовослужбовці України постали перед особливим завданням – захистити суверенітет держави і гарантувати безпеку громадян.

Покращення якості роботи установ і організацій Збройних Сил України, підвищення їх бойової здатності, готовність та спроможність військових частин виконувати завдання за призначенням вимагають залучення додаткових коштів, яких, на жаль, сьогодні недостатньо в державному бюджеті.

В результаті обставин, що склалися, Українська армія потребує не лише моральної, але й грошової  підтримки.

Усвідомлюючи складність ситуації,коли наша країна веде боротьбу з агресорам, та виражаючи свою патріотичну позицію, адже будь-яка країна сильна настільки, наскільки потужне її військо, колектив Тульчинського технікуму ветеринарної медицини не залишився осторонь вирішення проблем нашої держави, зокрема Збройних Сил, виявляючи відповідальність.

З  ініціативи керівника закладу Моркляка М.І.  та членів колективу на потреби Збройних сил України, було зібрано кошти в сумі 12 000 грн.  Матеріальна допомога була надана терміново, на протязі двох днів, направлена на придбання технічного забезпечення для Луганського прикордонного загону, що дійсно перебуває в  «гарячій точці».