Ви є тут

Доброта - не просто слова

   1 жовтня в Україні відзначається Міжнародний день людей похилого віку. Особливо в цей день потребують уваги люди, що проживають в закладах геріатричного типу. Один з таких закладів знаходиться в с.Тиманівка Тульчинського району.

   Делегація в складі студентів  2-Б курсу Тульчинського коледжу ветеринарної медицини БНАУ на чолі з директором М.І. Моркляком, співробітниками Тульчинського об’єднання управління пенсійного фонду України Вінницької області (начальник управління А.Мельник), головою Тульчинської ОТГ Весняним В.М. та учнями Тульчинської ЗОШ І-ІІІ ступенів ліцей з ПВФП (класний керівник Н.В. Погребняк), провели акцію милосердя «Серце в долонях». Для мешканців  закладу  було зібрано теплі речі, взуття, необхідні засоби гігієни, та різноманітні смаколики.

   В одній з вітальних кімнат закладу організували святкові столи, де бабусям та дідусям  були  запропоновані смачні гостинці, домашня випічка, фрукти,  а  також духмяний травяний чай, який  створив атмосферу душевного тепла та любові .

   Святковий міні-концерт розпочався з мелодії скрипки у виконанні Анни Савки.  Розчулили та взяли «за душу» пісні солістів коледжу  та  ансамблю викладачів «Мрія». Студентами прочитані змістовні вірші про доброту та милосердя.

   Приємним сюрпризом став банер-коллаж, який прикрасив холл закладу, виготовлений випускниками коледжу та приватним підприємцем Гаврилюком І.В.

   З вітальними словами та щирими побажаннями  добра, миру, злагоди та міцного здоров’я, звернулися до мешканців закладу голова Тульчинської РДА В.Чуба та директор Тульчинського коледжу ветеринарної медицини БНАУ М.І. Моркляк.

   Давайте не будемо байдужими, адже навіть краплинка доброти може стати для когось океаном радості, щастя та надії.