Ви є тут

Добрі традиції нашого коледжу підтримують першокурсники

       13.06.2018р.  студенти    І-Б курсу (куратор Шепета С.В.) та учасники гурту «ЖАСМіН» Тульчинського коледжу ветеринарноъ медицини БНАУ, стали ініціаторами відвідування Тульчинського центру реабілітації для дітей «Промінь надії».

       Центр є закладом тривалого денного перебування та надає психологічні, соціально- педагогічні, соціально-медичні, соціально-побутові та інформаційні послуги дітям та молоді з інвалідністю віком від 7до 35 років. З вихованцями займаються соціальний педагог, вихователь, практичний психолог, вчитель - реабілітолог, масажист. Дякуючи працівникам центру  «Промінь надії» перетворився на казкову країну дитинства, яку відвідують 23 вихованці.

     Подружитися з дітьми  вирішили і  наші студенти.  П.Мамосуєв та А.Кліменкова (І-Б), А.Афанасьєва, К.Кубко, Д.Гнисюк (І-А), А.Матіяскевич, С.Ботізат(-В) разом з промінцями, так з любов’ю називають іх працівники закладу, розфарбовували картинки із зображенням тварин, грали у футбол, обмінювались теплими почуттями, гарним настроєм, а також передали від одногрупників солодкі привітання та книги для творчості.

    Нам на згадку промінчики теж подарували  малюнки - спільні проекти доброти, які творили разом.