Ви є тут

ДЕНЬ ЗНАНЬ У КОЛЕДЖІ

   День знань - особливе свято! Ось і наш рідний коледж вже в котре  відкриває свої двері для студентів.

   Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. В очах випускників – сум, бо для них цей навчальний рік – останній. А в очах першокурсників – гордість і тривога, адже вони прийшли до коледжу вперше.

  Завжди початок нового навчального року яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою. Перед початком урочистості голосно звучала українська музика, звідусіль лунали теплі поздоровлення!

   Недарма кажуть, як новий рік зустрінеш – так його і проведеш! Саме під таким гаслом в урочистій атмосфері та запальному настрої відбувся урочистий концерт присвячений Дню знань.

   Розпочалося дійство з привітання директора коледжу, Заслуженого працівника  ветеринарної медицини, Моркляка Михайла Івановича. З перших слів він налаштував усіх на позитивний лад, побажав присутнім наснаги у навчанні, добробуту в родині та успіхів у майбутніх здобутках.

  Випускники, відмінники  навчання коледжу з гордістю вручили  ключ до знань, залікову книжку та студентський квиток першокурсникам, які під присягою прийняли естафету.

  Сьогодні для першокурсників відкрилася нова сторінка життя коледжу, це перші кроки до великої скарбниці накопичених людством цінностей.

  Із запашним короваєм щиро від душі настанову отримали студенти першого курсу від своїх- батьків і кураторів

 Бажаємо усім студентам творчості і натхнення, успіхів в опанування нових знань, перспектив у майбутньому житті!

 Із святом, дорогі друзі! Щастя і добробуту Вам!