Ви є тут

День знань!

   Для першокурсників – це свято Першого дзвінка в нашому навчальному закладі, а в цілому, свято початку нового навчального року  для всіх студентів,  викладачів  та батьків.

   Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а  студентам – до своєї другої домівки.

  Традиційно цього дня в Тульчинському коледжі ветеринарної медицини БНАУ відбулися урочистості з нагоди Дня знань.

   Завжди початок нового навчального року яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою. Перед початком урочистості голосно звучала українська музика, звідусіль лунали теплі поздоровлення!

  Свято відбулося в актовій залі коледжу. Це надзвичайно хвилюючий день для кожної молодої людини, яка стала студентом, адже саме з нього починається таємничий, цікавий і водночас нелегкий шлях пізнання.

  Теплими словами привітав студентів-першокурсників директор Моркляк Михайло Іванович Заслужений працівник ветеринарної медицини України, який  побажав студентам наснаги й енергії, натхнення та вагомих здобутків у навчанні для розвитку рідної Української Держави.

  Традиційно привітали  своїми яскравими номерами всіх присутніх художні колективи коледжу.

  Усім, хто в цей День прийшов до Тульчинського коледжу ветеринарної медицини БНАУ здобувати знання, бажаємо досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами та батьками, зустріти добрих і надійних друзів. А особливо, нашим дорогим першокурсникам – ніколи не зупиняйтеся на дорозі Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна!