Ви є тут

День відкритих дверей у коледжі

   11 травня 2019р. Тульчинський коледж ветеринарної медицини Білоцерківського національного університету провів День відкритих дверей, де абітурієнти та їх батьки мали можливість ознайомитися із навчальним закладом: відеовізитівкою, цьогорічними правилами вступу тощо.

   До нас завітали майбутні студенти з різних куточків Вінницької  і  сусідніх областей: Одеської, Черкаської та Кіровоградської.

   У межах заходу в теплій невимушеній обстановці відбулася  зустріч абітурієнтів, батьків із дирекцією та викладачами коледжу.

    Під час заходу гості мали змогу особисто поспілкуватись з директорм коледжу, викладачами та студентами. Наші студенти радо вітали гостей, ділилися своїми враженнями від навчання в Тульчинському коледжі ветеринарної медицини БНАУ і гостинно запрошували учннівську молодь поповнити студентську родину.

   Вітаючи майбутніх студентів, директор коледжу, Заслужений працівник ветеринарної медицини України, Михайло Іванович Моркляк зазначив, що Тульчинський коледж ветеринарної медицини має давню історію, розповів про основні  переваги навчання в коледжі,  структуру та основні здобутки навчального закладу, наголосив, що сьогоднішні студенти мають змогу проходити стажування та практику в найкращих господарствах України та за кордоном, побажав успіхів майбутнім абітурієнтам.

   Викладач Шепета С.В. та голова студентського самоврядування Клименко Діана презентували сюжет про поїздку до Європи та стажування студентів коледжу у Франції. Відеосюжет переніс майбутніх абітурієнтів до Ліона, Дрездена та Венеції познайомив з історичними та культурними пам’ятками: музеєм Лувру, Нотр -Дам -Де -Парі, Тріумфальною аркою, Ейфелевою вежею, Єлисейськими полями, Базилікою Нотр-Дам-де-Фурв'єр, місцями, де наші студенти та викладачі мали змогу побувати.

   Родзинкою заходу стало привітання гостей учасниками худодожньої самодіяльності, які продемонстрували свої вміння і таланти під час святкового концерту.

   Проведене пробне тестування показало, що вступники 2019 року мають гарний рівень підготовки з профілюючих дисциплін.

   На завершення зустрічі проведено екскурсію по навчальному закладу. Гостей ознайомили з навчальними корпусами, лабораторіями, кабінетами, навчально-виробничою клінікою, музеєм та бібліотекою.

   З престижністю професії, її перевагами, компетентностями ознайомили присутніх викладачі практики з великим досвідом роботи на виробництві, а саме:Мамай Н.Д., Грабенко С.В., Казмірук І.К., Хавара В.І, Мельник В.М.,  Брижчук А.А., Чорний С.М., Фомик І.Г. Проведені занняття стали справжніми майстер-класами для майбутніх ветеринарів.

    Переповнені гарними враженнями, позитивними емоціями майбутні студенти та їх батьки з нетерпінням  чекатимуть вступної кампанії.