Ви є тут

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

          Дякуючи нашим Збройним силам, Україна впевнено крокує до перемоги, а ми з вами маємо можливість навчати і навчатися.

          ВСП «Тульчинський фаховий коледж ветеринарної медицини Білоцерківського НАУ» готується до Вступної кампанії - 2022.

          17 травня було проведено День відкритих дверей очно та у форматі прямої трансляції в соцмережі   Instagram.

          Відповідно до програми заходу, директор коледжу Моркляк М.І., ознайомив наших онлайн гостей з традиціями, перспективами та планами навчального закладу. Розповів про організацію освітнього процесу в коледжі, його матеріальну-технічну базу.

          Про пріоритети Вступної кампанії-2022,  Правила прийому на навчання до коледжу, особливості та нововведення в цьому році розповіла відповідальний секретар Приймальної комісії Саковська В.В.

        Про якість освіти в коледжі перспективність і престижність майбутньої професії поділились студенти Корж Анна  та Ковтун Іван.

        Заступник директора Грибанова А.А. відзначила переваги навчання в коледжі та широкі можливості працевлаштування наших випускників.

        День відкритих дверей відвідала достатньо велика кількість абітурієнтів. Вони були активними, задавали багато запитань, стосовно вступу, навчання, проживання та найбільше їх цікавили нововведення цього року -  мотиваційний лист та індивідуальна усна співбесіда. На що отримували вичерпні відповіді. Маємо надію, що Вступна кампанія-2022 року відбудеться уже у вільній, мирній  країні.

        Все буде Україна!