Ви є тут

День Української Державності

    28 липня Україна щорічно відзначатиме День Української Державності, встановлений Указом Президента України від 24 серпня 2021 року № 423 з метою утвердження понад тисячолітніх традицій українського державотворення, яке корінням сягає часів заснування міста Києва та розквітло за князювання Володимира Великого.

    Саме на вшанування видатного державотворця Київського князя Володимира Великого у День Хрещення Київської Русі–України – 28 липня – встановлено День Української Державності. Святкуючи його, ми засвідчуємо також і повагу до Тараса Шевченка, Миколи Костомарова, Володимира Антоновича, Михайла Драгоманова, Івана Франка, Лесі Українки, Михайла Грушевського, інших знаменних представників і представниць національної еліти і борців за державність та незалежність України.

    На жаль, і сьогодні доводиться нам відстоювати суверенітет, цілісність території, інтереси рідної країни. Ще ніколи в новітній історії України на нашій землі не було війни – не лунали постріли, не гинули люди. А сьогодні ми вперше відзначимо День Української Державності в час такої жорстокої війни – на шостому її місяці. Після восьми років війни на Донбасі.

   Україна – країна неймовірної краси, але з важкою долею. Вона мужньо переносить випробування, коли гинуть  її сини і доньки. І кожен раз встає з колін, виховуючи нові покоління закоханих у рідний край лицарів правди та свободи. Мабуть, найкращим пам'ятником для всіх, хто загинув за Україну, буде наше бажання будувати суверенну, вільну, незалежну державу/

   Переконаний: ми подолаємо всі перешкоди на шляху до щасливого життя, де процвітатиме добробут і демократія, пануватиме право, злагода та національна єдність, Україна посідатиме гідне місце серед інших держав і буде шанованою в світі.

   Нехай не вичерпується джерело вашої віри, надії та любові до рідної землі.

   Зичу вам міцного здоров'я,  добробуту, миру та добра в кожній оселі.

   З повагою директор коледжу      М.І.Моркляк