Ви є тут

День працівника освіти

   Бути викладачем, вихователем, наставником – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям та людяністю.

    В усі часи існування людства образ учителя асоціюється з людиною, що несе вогник знань, радість відкриття нового, повсякденну готовність до самопожертви в ім’я високої ідеї. Тільки той педагог залишає частку себе  у вихованцях хто, не шкодуючи сил, творчої наснаги, таланту, вкладає в їх душі найбільші скарби - душевність, людяність, порядність.

   Саме в першу неділю жовтня усі навчальні заклади нашої країни відзначають свято –  День працівника освіти.  У Тульчинському коледжі ветеринарної медицини БНАУ День учителя пройшов по-особливому святково та радісно. З вітальним словом виступив директор коледжу Заслужений працівник ветеринарної медицини України  Моркляк  Михайло Іванович . Він  побажав колегам миру, справжнього людського щастя, міцного здоров’я,  добробуту, віри у власні сили, невтомності у творчому пошуку.

    До святкових привітань долучилися і художні колективи та студенти коледжу. У програмі свята звучали душевні  пісні, ніжні слова подяки  перепліталися і змінювалися танцями. Святковий настрій  свята ніс позитивні емоції та гордість за юні таланти.  

   Шановні викладачі, щира подяка Вам за постійну самопожертву і щоденну самовіддачу, благородну любов і турботу, віддане служіння улюбленій справі, терпіння, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм.

Зі святом!