Ви є тут

20 лютого – День Героїв Небесної Сотні

    Ми з вами вшановуємо пам’ять героїв різних історичних подій: Битви під Крутами, Голодомору 1932-33рр, Бабиного Яру та ін. Тепер ми стали сучасниками ще однієї масової трагедії нашої країни. 20 лютого  в Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні. Його встановлено указом Президента України Петра Порошенка № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні» від 11 лютого 2015 року.

    Їх назвали Небесною сотнею – українців які загинули у Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути народом – джерелом і мірилом влади у власній державі, за країну, в якій не страшно жити і народжувати дітей. За цю самопожертву українці їх канонізували – за велінням серця долучили до сонму Небесного воїнства на чолі з архистратигом Михаїлом, аби захищали країну від лиха, пильнували й оберігали її з небес… .

    18 лютого у коледжі відбувся урок патріотичного виховання для груп:   І-Б та І-В курсів, організований психологом коледжу М.І. Кирилюк та завідувачкою бібліотеки І.А. Іванюк. Перед студентами виступив випускник нашого коледжу – Роман Масловський, який був свідком цих жахливих подій та чотири рази перебував у зоні проведення АТО.

    Присутні зібралися, щоб в скорботі схилити низько голови перед пам’яттю людей різного віку, яких було вбито у мирний, цивілізований час ХХІ століття. Загиблі хлопці віддали свої життя за всіх нас. Це має пам’ятати кожен! Сьогодні, завтра, завжди!