Ви є тут

Робоча нарада викладачів

    8 червня 2021 року   в ВСП «Тульчинський фаховий коледж ветеринарної медицини БНАУ» відбулася робоча нарада викладачів. Під час зібрання були оговорені нагальні питання роботи коледжу.  По першому питанню М.І.Моркляк, директор коледжу відмітив результативність проведення Міжрегіональної студентської науково-дослідницької конференції «Сучасні проблеми ветеринарної медицини та новітні технології в тваринництві», подякував організаторам та керівникам студентських проектів.

    Грибанова А.А., заступник директора з навчально-виховної роботи звернула увагу викладачів на ключові компетентності відповідно до проекту Стандарту фахової передвищої освіти України 211 «Ветеринарна медицина» та розкрила ключові завдання, які стоять перед навчальним закладом. Зокрема, було обговорено проект Концепції цифрової трансформації освіти і науки, як одного з пріоритетних напрямів роботи закладів фахової передвищої освіти. Також Аліна Анатоліївна наголосила на зміни в Положенні ВСП «Тульчинський фаховий коледж ветеринарної медицини БНАУ» щодо частки курсів підвищення кваліфікації з цифрових технологій.

    В ході наради І.С.Корж, відповідальний секретар приймальної комісії дала аналіз профорієнтаційної роботи викладачів коледжу, а В.І.Хавара,. голова методичного об”єднавння кураторів доповіла присутнім  про дотримання студентами санітарно-гігієнічних умов та правопорядку в гуртожитку коледжу.

    Нарада пройшла у діловій і конструктивній обстановці.