Ви є тут

Результати виборів директора коледжу

Відповідно до оголошення конкурсу на заміщення посади керівника Відокремленого структурного підрозділу «Тульчинський фаховий коледж ветеринарної медицини Білоцерківського національного аграрного університету» (наказ Білоцерківського національного аграрного університету від 02.06.2021 року №169/О), Положення «Про конкурсний відбір на посаду керівника закладу фахової передвищої освіти що є структурним підрозділом Білоцерківського національного аграрного університету» та з метою реалізації положень статті 42 Закону України « Про фахову передвищу освіту» сьогодні, 10 вересня 2021 року,  відбулися вибори директора у Відокремленому структурному підрозділі «Тульчинський фаховий коледж ветеринарної медицини Білоцерківського національного аграрного університету». Голосування проходило на виборчій дільниці із дотриманням всіх правових та протиепідеміологічних норм, з 9:00 до 15:00.

Голосували всі педагогічні штатні працівники коледжу, а також представники студентства та інших штатних працівників, обрані шляхом таємного голосування. Під час рейтингового голосування та підрахунку голосів були присутніми представник Білоцерківського національного аграрного університету Новак В.П. та представник наглядової ради коледжу Василенко  С.В., які підтвердили, що організація та проведення виборів були на належному рівні, а волевиявлення відбувалося чесно і прозоро. 

Відповідно до протоколу №4 Виборчої комісії про результати рейтингового голосування на посаду керівника закладу фахової передвищої освіти ВСП «Тульчинський фаховий коледж ветеринарної медицини Білоцерківського національного аграрного університету»:

Кількість виборців – 59;

Кількість виготовлених виборчих бюлетенів для голосування – 59;

Кількість виборців, які отримали виборчі бюлетені для голосування – 59;

Кількість невикористаних виборчих бюлетенів для голосування – немає;

Кількість виборчих  бюлетенів, виявлених в скриньці для голосування – 59;

Кількість виборчих бюлетенів для голосування, визнаних недійсними – немає.

 
Прізвища, ім’я  по батькові кандидатів

Кількість голосів

Відсоток від кількості виборців, що взяли участь у голосуванні

Моркляк Михайло Іванович

59

100%

        Не підтримали жодного

0

0%