Ви є тут

НАЙЩИРІШІ ВІТАННЯ ДИРЕКТОРУ КОЛЕДЖУ МОРКЛЯКУ МИХАЙЛУ ІВАНОВИЧУ З НАГОДИ ЮВІЛЕЙНОГО ДНЯ НАРОДЖЕННЯ!

ВИКЛАДАЧІ, ПРАЦІВНИКИ ТА СТУДЕНТИ ВСП «ТУЛЬЧИНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО НАУ» ВИСЛОВЛЮЮТЬ НАЙЩИРІШІ ВІТАННЯ ДИРЕКТОРУ КОЛЕДЖУ

МОРКЛЯКУ МИХАЙЛУ ІВАНОВИЧУ

З НАГОДИ ЮВІЛЕЙНОГО ДНЯ НАРОДЖЕННЯ!

    Шановний Михайле Івановичу! Бути керівником такої складної та потужної системи, як коледж - нелегка та відповідальна місія, що потребує неабиякої витримки, наполегливості та високого професіоналізму.

    Своєю самовідданою працею Ви кожного дня створюєте позитивний імідж коледжу, а також робите вагомий внесок у розвиток освіти  та виховання молодого покоління. Ваша життєва мудрість, справедливість та відданість справі є запорукою успіху коледжу, попри усі виклики сьогодення.

   Ми бажаємо, щоб Ваше життя завжди було наповнене яскравими моментами, а щиросердечні привітання  від рідних, друзів та колег додадуть життєвої наснаги у скарбничку Вашої щирої та доброї душі. Нехай справедливо заслужена людська шана буде подякою за самовіддану плідну працю, за мудрість, високий професіоналізм і компетентність, принциповість, відповідальність, вміння творити і дарувати добро.

    А найвищою нагородою на ниві зміцнення освіти, активної громадської позиції, вірного служіння інтересам України нехай завжди буде для Вас вдячність і повага колективу та студентської молоді!

   Від усього серця зичимо Вам  міцного здоров’я, оптимізму, родинного благополуччя та сімейного затишку, нових професійних висот та перемог, здійснення всіх Ваших життєвих планів і сподівань на користь і благо нашого коледжу, на благо нашої країни, на благо людей!

    Многії і благії літа!

    З повагою колектив ВСП «Тульчинський фаховий коледж ветеринарної медицини Білоцерківського НАУ