Ви є тут

24 червня 2021 року ВСП «Тульчинський коледж ветеринарної медицини БНАУ» дав путівку в життя шістдесят другому випуску спеціалістів.

Найважливіший період становлення особистості припадає на студентські роки. Виняткову роль у формуванні молодої людини відіграє колектив і взаємини, що виникають у ньому. Саме колектив є основним соціальним середовищем, у якому в особистості виховуються потреби, розкриваються задатки, формуються здібності, забезпечується всебічний розвиток, відбувається підготовка до виробничої праці, до активної участі в суспільному житті.

Хто краще за випускників може висловити свої почуття?!!... Тільки випускники:

…Чотири роки тому ми потрапили у велику дружну сім’ю однодумців, яку створив педагог з великої букви, Заслужений працівник ветеринарної медицини України, Моркляк Михайло Іванович - Тульчинський коледж ветеринарної медицини Білоцерківського національного аграрного університету. Тут кожен студент оточений дійсно батьківською турботою й увагою. Це дім, у якому панує затишок, взаєморозуміння між викладачами та студентами, довіра, повага, доброта.

…Саме в стінах Тульчинського коледжу ветеринарної медицини Білоцерківського національного аграрного університету  ми оволоділи глибокими знаннями, а найголовніше – навчився вчитися, самостійно працювати, бути незалежними. Тут у нас виплекали бажання здобувати нові знання, постійно вдосконалюватися.

…Викладачі запалили для нас факел знань, доброти, задоволення від життя й праці, дали крила для подальших злетів у навчанні, впевненість у своїх силах.

…Дуже важко описати словами те, чим був і є для нас Тульчинський коледж ветеринарної медицини Білоцерківського національного аграрного університету. Ми вдячні  викладачам за те, що розпалили в наших душах бажання пізнавати, досліджувати, дали можливість відчути себе причетними до майбутньої національної еліти. Такому колективу педагогів може позаздрити будь-який вищий навчальний заклад.

…В коледжі панує атмосфера доброзичливості, чуйності, любові, поваги та взаєморозуміння. Викладачі дарують нам тепло своєї душі, ласку, доброту, дають поради, адже більшість хлопців і дівчат знаходиться далеко від дому.

…Коледж нагадує годинник, де всі механізми працюють злагоджено. Тож спасибі Вам, шановний Михайло Іванович,  дорогі викладачі, будьте завжди щасливі й здорові! Хай усі Ваші справи благословляються Богом!