Ви є тут

Розклад занять

 .

                  «ЗАТВЕРДЖУЮ»

   Директор Тульчинського технікуму

   ветеринарної медицини БНАУ           

   _________________ М.І.Моркляк.                                               

                                                                                        РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ З 12.06.2017 року по 17.06.2017 року

 

Дата

День

№ пар

І - курс

ІІ - курс

 

А

 

Б

 

В

 

А

 

Б

 

В

 

Є

12.06.2017р.

Понеділок

1

Ін.мов.-25/30

Фізика-1

ЛПЗ сп.Д.

Укр.літ-2

Патанат.-18

Фармак-23 нав.пр.сп.Х

Епізоот.-6

6год. ЛПЗ

сп.К.

В.матем.-3

2

Св.літ.-2

Ін.мов.-25/30

Фізика-1

ЛПЗ сп.Д.

Хірургія-кл

6 год ЛПЗ сп.М.

ВНХ-кл.ак

6год. навч.пр.

сп.Д.

Фармак-23

 6год. навч.пр.

сп.Х

3

Матем.-1

Св.літ.-2

Ін.мов.-25/30

4

Фізика-1

ЛПЗ сп.Д.

Іс.Укр.-26

Св.літ.-2

Анатом.-21

 

                                                                      Виховна година: «Ми – творці

13.06.2017р.

Вівторок

1

Фізика-1

ЛПЗ сп.Д.

Ін.мов.-25/30

Укр.мов.-2

Анатом.-21

Фіз.вих.

Патанат.-18

Фармак.-23

н.п.сп.Х.

2

Ін.мов.-25/30

Фізика-1

ЛПЗ сп.Д.

Вс.іст.-17

Епізоот.-8

6год. навч.пр.

сп.К.

 

Анатом.-21

 6год. навч.пр.

сп.М.

Патанат.-18

6 год.

ЛПЗ

Епізоот.-6

6год. навч.пр.

сп.С.

3

Вс.іст.-17

Фіз.вих.

Фізика-1

ЛПЗ сп.Д.

4

Інформ.-4

 

Вс.іст.-17

Ін.мов.-25/30

14.06.2017р.

Середа

1

Ін.мов.-25/30

Укр.літ-2

Укр.літ-4

Фармак.-23

н.п.сп.Г.

Анатом.-21

Фіз.вих.

Екологія-14

2

Св.літ.-4

Фізика-1

Ін.мов.-25/30

Патанат.-18

6 год.

 ЛПЗ

Фіз.вих.

Анатом.-21  

 6год.

 навч.пр.

сп.К.

Фармак-23

 6год. навч.пр.

сп.Х.

3

Матем.-1

Ін.мов.-25/30

Укр.мов.-4

Культур-26

4

Фізика-1

Укр.мов.-4

Фіз.вих.

Зоогіг.-17

н.п.сп.Ш.

 

14.20 Засідання гуртків:  «Історії України» викл.Мензул В.О. №26  , «Годівлі с/г тварин»

15.06.2017р.

Четвер

1

Фіз.вих.

Географ.-13

Св.літ.-4

Патанат.-18

Анатом.-21  

 

Епізоот.-6

6год. навч.пр.

сп.С.

Хірургія-кл

6 год ЛПЗ сп.М.

2

Географ.-13

Фіз.вих.

Ін.мов.-25/30

Анатом.-21  

 6год.

 навч.пр.

сп.К.

Патанат.-18

6год. ЛПЗ

3

Фізика-1

Ін.мов.-25/30

Фіз.вих.

4

Ін.мов-25/30

Фізика-1

Географ.-13

Фіз.вих.

Культур.-26

 

14.20 Засідання гуртків: «Основ інформатики» викл. Дякова В.В. ауд. №24 «Тваринництва,

16.06.2017р.

П‛ятниця

1

Матем.-1

Укр.мов.-4

Ін.мов.-25/30

Анатом.-21  

 

Патанат.-18

Фіз.вих.

Анатом.-22  

 

2

Вс.іст.-17

Укр.літ-2

Укр.літ-4

Епізоот.-8

6год. навч.пр.

сп.К.

 

Анатом.-21  

 6год.

 ЛПЗ сп.М.

Патанат.-18

6 год.

 ЛПЗ

Епізоот.-6

6год. навч.пр.

сп.С.

3

Укр.літ-2

Ін.мов.-25/30

Вс.іст.-17

4

Ін.мов.-25/30

Вс.іст.-17

Укр.літ-4

17.06.2017р

Субота

1

Ін.мов.-25/30

Фіз.вих.

Укр.літ.-4

Зоогіг.-17

6 год.н.п.

Сп.Ш.

Епізоот.-8

8год. навч.пр.

сп.С.

 

Хірургія-кл

6 год ЛПЗ сп.М.

Патанат.-18

2

Укр.літ-2

Укр.мов.-4

Біологія-14 ЛПЗ сп.Б

ВНХ-кл.т.

6 год. ЛПЗ сп. К.

3

Св.літ.-4

Біологія-14 ЛПЗ сп.Б

Ін.мов.-25/30

.

4

Біологія-14 ЛПЗ сп.Б

Ін.мов-25/30

Укр.мов.-4

Патанат-18

                     

                                                                                   

III - курс

ІУ - курс

Черговий

викладач

 

 

А

 

Б

 

В

 

Є

 

А

 

Б

 

В

 

Є

 

1п.------------

Хірур.-кл.

 

Штуч.осім.-кл.ак.

6год н.пр.

сп.М.

 

Державний екзамен

«Неінфекційні хвороби сільськогоспо

дарських тварин»

Кл.тер.  о 8-00

 

 

Підготовка до державних екзаменів

Підготовка до державних екзаменів

Підготовка до державних екзаменів

Шепета С.В.

 

Тварин.-16

6 год.

 навч.пр. сп.Г.

 

Філософ.-26

 

 

 

 

 власного життя».

 

Тварин.-16

6 год.

 навч.пр. сп.Г.

Акуш.-кл.

6 год.

навч.пр. сп.Ш.

 

БЖД-10

ЛПЗ сп.М

 

Державний екзамен

«Неінфекційні хвороби сільськогосподарських тварин»

Кл.тер. о 8-00

 

 

Підготовка до державних екзаменів

 

 

Підготовка до державних екзаменів

Дюба А.В.

 

Фіз.вих.

 

 

 

 

 

 

Підготовка

до екзаменів

Хірур.-кл.

6 год. н.п.сп.Ч.

ВНХ-кл.т.

6 год. н.п. сп.Д.

Акуш.-кл.

6 год.

навч.пр. сп.Ш.

 

 

 

Державний екзамен

«Неінфекційні хвороби сільськогос

подарських тварин»

Кл.тер.о 8-00

 

 

Підготовка до державних екзаменів

Мамай Н.Д.

 

 

 

 

 

 

викл.Козловська Т.М. ауд. №17/в «Економіки та організації ветеринарної справи» викл.Шепета С.В. ауд.№13

 

Підготовка

до екзаменів

Акуш.-кл.

6 год.

 навч.пр. сп.Ш

 

Підготовка

до кваліфікаційного екзамену

«Штучне осіменіння»

 

 

 

Державний екзамен

«Неінфекційні хвороби сільськогоспо

дарських тварин»

Кл.тер.о 8-00

Казмірук І.К.

 

 

 

 

 

зоогігієни та ветеринарної санітарії» викл. Шаварський Ю.Й. ауд.№16 «Акушерства» Чернієнко С.М. кл.ак.

 

Екзамен

«Тваринництво,зоогігієна та ветер.санітар.»

Ауд.№16

О 10-00

 

 

Штуч.осім.-кл.ак.

6год н.пр.

сп.М.

(каліфікац.екзамен)

 

 

 

 

Горбачова Т.О.

 

Підготовка

до екзаменів

Підготовка

до екзаменів

Підготовка

до екзаменів

Підготовка

до екзаменів

 

 

 

 

Чер.ад.

Гуньчак О.В.

 

  Заступник директора з навчально-виховної роботи         А.А.Грибанова

Поділитися: