Ви є тут

Рейтинг успішності студентів

РЕЙТИНГ  УСПІШНОСТІ  СТУДЕНТІВ

 ТУЛЬЧИНСЬКОГО КОЛЕДЖУ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ БНАУ

ЗА І СЕМЕСТР 2016-2017н.р.

 

1 курс

 

№ п/п

Прізвище

Ім’я

По батькові

Рейтинговий  бал

Група

1

Осипенко

Ліля

Романівна

9,25

2

Савич

Світлана

Василівна

8,82

3

Камоцька

Анжеліка

Леонідівна

8,58

4

Підопригора

Олександр

Анатолійович

8,50

5

Зеленюк

Христина

Романівна

8,18

6

Барабан

Сергій

Сергійович

8,17

7

Адаменко

Валерія

Юріївна

8,09

8

Редько

Анна

Володимирівна

7,83

9

Марценюк

Сергій

Русланович

7,67

10

Цебенко

Яна

Вячеславівна

7,63

11

Огороднік

Анастасія

Вікторівна

7,50

12

Моторна

Ангеліна

Станіславівна

7,45

13

Котенко

Олег

Олегович

7,42

14

Бровчак

Катерина

Миколаївна

7,36

15

Чижевський

Станіслав

Андрійович

7,27

16

Бондар

Вадим

Леонідович

7,25

17

Гончарук

Ганна

Олександрівна

7,17

18

Гнатенко

Лідія

Сергіївна

7,08

19

Пакалюк

Аліна

Станіславівна

7,08

20

Котик

Маргарита

Вікторівна

7,00

21

Кулик

Катерина

Михайлівна

6,75

22

Перебийніс

Дмитро

Олександрович

6,67

23

Цуркан

Вадим

Віталійович

6,67

24

Чорний

Назарій

Сергійович

6,58

25

Дейнега

Андрій

Олексійович

6,54

26

Коріняк

Діана

Дмитрівна

6,50

27

Усачова

Дарина

Вячеславівна

6,50

28

Заболотна

Діана

Павлівна

6,42

29

Щербина

Дмитро

Олегович

6,42

30

Мельничук

Інна

Володимирівна

6,33

31

Лагута

Василь

Леонідович

6,33

32

Власюк

Богдан

Віталійович

6,33

33

Горбачова

Ангеліна

Андріївна

6,18

34

Бардик

Ігор

Євгенійович

6,08

35

Мельник

Наталія

Сергіївна

5,92

36

Будзіховська

Юлія

Сергіївна

5,91

37

Дячок

Максим

Юрійович

5,83

38

Мельник

Анастасія

Тарасівна

5,83

39

Барилко

 Андрій

Олександрович

5,75

40

Виходцева

Юлія

Юріївна

5,73

41

Загарія

Василь

Володимирович

5,72

42

Яворський

Антон

Миколайович

5,67

43

Гончар

Олександр

Васильович

5,64

44

Кушнір

Станіслав

Петрович

5,64

45

Гончарук

Ярослава

Олександрівна

5,50

46

Самсонюк

Альона

Олександрівна

5,50

47

Бондарчук

Уляна

Сергіївна

5,45

48

Шестопалько

Борис

Борисович

5,42

49

Кирикун

Вадим

Олексійович

5,42

50

Пилипчак

Денис

Олександрович

5,36

51

Ратушняк

Анастасія

Олександрівна

5,36

52

Дьякону

Лілія

Георгіївна

5,27

53

Тарасов

Руслан

Анатолійович

5,25

54

Кучер

Аліна

Олександрівна

5,17

55

Химич

Мар´яна

Ігорівна

5,09

56

Зуй

Богдан

Ігорович

5,08

57

Маляр

Ігор

Андрійович

5,08

58

Пилипенко

Ігор

Ігорович

5,08

59

Куй-Ха

Аліна

Олегівна

5,00

60

Чебаненко

Аліна

Сергіївна

5,00

61

Горбатюк

Данило

Андрійович

4,92

62

Білик

Софія

Ігорівна

4,92

63

Багнюк

Олександр

Юрійович

4,75

64

Мисліцька

Катерина

Станіславівна

4,75

65

Хренов

Денис

Олегович

4,75

66

Балан

Вадим

Олегович

4,58

67

Ярич

Людмила

Віталіївна

4,54

68

Леонтюк

Максим

Олександрович

4,5

69

Дячок

Катерина

Михайлівна

4,42

70

Шумілов

Олег

Володимирович

4,33

71

Міхеєва

Олена

Романівна

4,27

72

Степанець

Андрій

Андрійович

4,25

73

Збризька

Катерина

Іванівна

4,08

74

Ніколаєв

Віктор

Олегович

4,08

75

Мазур

Максим

Сергійович

4,00

 

2 курс

 

№ п/п

Прізвище

Ім’я

По батькові

Рейтинговий  бал

Група

1

Андріцов

Богдан

Михайлович

5,00

2

Клименко

Діана

Леонідівна

5,00

3

Мазур

Анжеліка

Олександрівна

5,00

4

Рівна

Олена

Олександрівна

5,00

5

Чопик

Владислав

Анатолійович

4,85

6

Лисенко

Дмитро

Васильович

4,50

7

Шнайдер

Олесь

 Петрович

4,33

8

Подолян

Микола

Миколайович

4,31

9

Траченко

Оксана

Володимирівна

4,31

10

Шагін

Олег

Вікторович

4,25

11

Залудяк

Владислав

Віталійович

4,23

12

Рудик

Олег

Володимирович

4,23

13

Черкавська

Ярослава

Анатоліївна

4,23

14

Карась

Богдан

Петрович

4,17

15

Михацький

Іван

Володимирович

4,15

16

Павлів

Людмила

Олегівна

4,09

17

Жовтяк

Наталія

Олексіївна

4,08

18

Зерницький

Володимир

Володимирович

4,08

19

Іжаковський

Олександр

Алімович

4,08

20

Михацький

Володимир

Володимирович

4,08

21

Партека

Владислав

Анатолійович

4,08

22

Ринд юк

Владислав

Віталійович

4,08

23

Сідоров

Богдан

Віталійович

4,08

24

Вінокур

Максим

Геннадійович

4,00

25

Дячишина

Оксана

Михайлівна

4,00

26

Матвієнко

Руслан

Юрійович

4,00

27

Мацько

Павло

Сергійович

4,00

28

Пращук

Вікторія

Василівна

4,00

29

Гижко

Діана

Вікторівна

4,00

30

Тарабан

Дем’ян

Анатолійович

4,00

31

Чорноус

Віра

Віталіївна

4,00

32

Непийвода

Валерій

Валерійович

4,00

33

Івашко

Анна

Анатоліївна

4,00

34

Стоян

Олег

Михайлович

4,00

35

Фабіянський

Роман

Павлович

3,85

36

Горобець

Іван

Сергійович

3,76

37

Нечипоренко

Анастасія

Сергіївна

3,75

38

Боднар

Марина

Сергіївна

3,69

39

Павленко

Олександра

Олександрівна

3,62

40

Плаксій

Богдан

Іванович

3,62

41

Лобода

Богдан

Сергійович

3,61

42

Оніщенко

Марина

Романівна

3,58

43

Гащенко

Євгеній

Юрійович

3,54

44

Малюта

Софія

Олегівна

3,46

45

Подунай

Василь

Олександрович

3,46

46

Пеньківський

Ростислав

Васильович

3,42

47

Михайлик

Лілія

Віталіївна

3,38

48

Калюжний

Дмитро

Олександрович

3,33

49

Безугла

Наталя

Олександрівна

3,31

50

Діхтяр

Сергій

Михайлович

3,31

51

Качалка

Вероніка

Олексіївна

3,31

52

Бурик

Роман

Олександрович

3,30

53

Левицький

Ярослав

Миколайович

3,17

54

Михайлик

Вадим

Михайлович

3,17

55

Патлатюк

Олександр

Дмитрович

3,17

56

Підгорний

Юрій

Сергійович

3,17

57

Бажура

Микола

Федорович

3,15

58

Ковальчук

Михайло

Анатолійович

3,15

59

Чагур

Володимир

Миколайович

3,15

60

Богутенко

Василь

Іванович

3,08

61

Верещагін

Костянтин

Васильович

3,08

62

Майданюк

Лілія

Федорівна

3,08

63

Равніст

Ярослав

Леонідович

3,08

64

Салабай

Павло

Борисович

3,08

65

Худенко

Ігор

Геннадійович

3,08

66

Савчук

Костянтин

Петрович

3,07

67

Бирко

Вікторія

Юріївна

3,00

68

Грель

Віктор

Анатолійович

3,00

69

Качан

Вікторія

Сергіївна

3,00

70

Кріль

Каріна

Анатоліївна

3,00

71

Нечитайло

Наталія

Русланівна

3,00

72

Прокопенко

Валентин

Іванович

3,00

73

П'ятковський

Ярослав

Анатолійович

3,00

 

       

                                                                                       3  курс

 

№ п/п

Прізвище

Ім’я

По батькові

Рейтинговий  бал

Група

1

Дмитренко

Олексій

Вячеславович

5,00

2

Мороз

Анастасія

Ігорівна

5,00

3

Слічний

Максим

Віленович

5,00

4

Франчук

Марина

Миколаївна

5,00

5

Кравець

Віталій 

Леонідович

4,92

6

Павловський

Микола

Віталійович

4,92

7

Павловський

Володимир

Віталійович

4,83

8

Валах

Роман

Миколайович

4,73

9

Павловська

Анастасія

Русланівна

4,73

10

Кобзар

Віталій

Петрович

4,67

11

Король

Андрій

Васильович

4,66

12

Петришин

Іван

Анатолійович

4,66

13

Назаренко

Дарина

Сергіївна

4,64

14

Назаренко

Марія

Сергіївна

4,64

15

Свербиус

Андрій

Павлович

4,54

16

Середа

Аліна

Вікторівна

4,54

17

Кульчицький

Віктор

Юрійович

4,50

18

Осадчук

Надія

Олексіївна

4,50

19

Коваль

Юрій

Васильович

4,42

20

Ковцун

Ярослав

Сергійович

4,42

21

Герасимчук

Анатолій

Миколайович

4,41

22

Ховрак

Наталія

Валеріївна

4,36

23

Канцелярист

Вадим

Олександрович

4,33

24

Коваль

Владислав

Ігорович

4,33

25

Придиус

Світлана

Михайлівна

4,27

26

Сергієнко

Яна

Володимирівна

4,27

27

Сидорко

Володимир

Геннадійович

4,27

28

Плахотнюк

Аліна

Олександрівна

4,27

29

Щербань

Валерія

Миколаївна

4,27

30

Бугайчук

Владислав

Борисович

4,18

31

Вовчук

Павло

Олегович

4,18

32

Парфєнтьєв

Вадим

Русланович

4,16

33

Андрусяк

Олександр

Анатолійович

4,09

34

Кичак

Ольга

Ігорівна

4,08

35

Прядун

Дарія

Вікторівна

4,08

36

Телюх

Юрій

Дмитрович

4,08

37

Видайко

Віктор

Володимирович

4,00

38

Паланичко

Ольга

Анатоліївна

3,90

39

Кучер

Владислав

Володимирович

3,83

40

Леонтюк

Вадим

Григорович

3,67

41

Медвідь

Андрій

Васильович

3,67

42

Жученко

Ірина

Миколаївна

3,63

43

Мураховський

Іван

Юрійович

3,58

44

Сошка

Іван

Валерійович

3,58

45

Ляшенко

Марія

Анатоліївна

3,45

46

Омеляненко

Максим

Сергійович

3,45

47

Прилипко

Сергій

Іванович

3,42

48

Ахлібініна

Аліна

Ігорівна

3,33

49

Галюк

Ірина

Олексіївна

3,33

50

Гнатюк

Ангеліна

Геннадіївна

3,33

51

Гуріна

Анастасія

Сергіївна

3,27

52

Патлатюк

Анатолій

Миколайович

3,27

53

Столяр

Олег

Віталійович

3,25

54

Телюх

Олександр

Миколайович

3,25

55

Чорний

Вячеслав

Володимирович

3,25

56

Житнюк

Олеся

Михайлівна

3,18

57

Загребельна

Наталія

Володимирівна

3,18

58

Гицина  

Максим

Анатолійович

3,18

59

Крижанівський

Олександр

Васильович

3,17

60

Мельник

Максим

Вікторович

3,16

61

Суслов

Михайло

Ігорович

3,16

62

Цимбалюк

Дмитро

Олександрович

3,16

63

Павліщук

Сергій

Сергійович

3,15

64

Гігава

Максим

Вікторович

3,09

65

Довбня

Олег

Олександрович

3,09

66

Долгова

Діана

Романівна

3,09

67

Бричка

Віталій

Володимирович

3,08

68

Антонюк

Денис

Русланович

3,00

69

Антонюк

Дмитро

Русланович

3,00

70

Баксаляр

Владислав

Миколайович

3,00

71

Білодід

Іван

Павлович

3,00

           

                                                                                     4 курс

 

№ п/п

Прізвище

Ім’я

По батькові

Рейтинговий  бал

Група

1

Баран

Наталія

Олександрівна

5,0

2

Квасюк

Наталія

Василівна

5,0

3

Нечитайло

Маріанна

Андріївна

5,0

4

Цюпко

Мирослава

Андріївна

5,0

5

Ярема

Світлана

Василівна

5,0

6

Каналюк

Іван

Павлович

4,77

7

Грабар

Ольга

Василівна

4,75

8

Войтко

Анастасія

Віталіївна

4,67

9

Вихристюк

Олександр

Миколайович

4,66

10

Войтко

Тетяна

Сергіївна

4,62

11

Хіміч

Микола

Олександрович

4,62

12

Мельник

Вікторія

Вікторівна

4,55

13

Григоренко

Ольга

Сергіївна

4,5

14

Кожухар

Альона

Миколаївна

4,5

15

Рибачок

Юлія

Віталіївна

4,5

16

Романова

Діана

Анатоліївна

4,5

17

Білик

Андріян

Віталійович

4,44

18

Сопун

Світлана

Володимирівна

4,44

19

Колесник

Павло

Олексійович

4,38

20

Поцелуєв

Валерій

Валерійович

4,37

21

Самойленко

Вікторія

Сергіївна

4,37

22

Бондаренко

Микола

Сергійович

4,33

23

Зубченко

Сава

Олегович

4,33

24

Кулик

Аліна

Михайлівна

4,33

25

Макаров

Богдан

Іванович

4,25

26

Мартинович

Анастасія

Дмитрівна

4,25

27

Манелюк

Марина

Олександрівна

4,11

28

Сікорська

Олена

Анатоліївна

4,11

29

Тименюк

Денис

Віталійович

4,11

30

Калугін

Юрій

Юрійович

4,0

31

Чорній

Катерина

Миколаївна

4,0

32

Береговий

Микола

Володимирович

4,0

33

Вольський

Олексій

Володимирович

4,0

34

Бевз

Андрій

Сергійович

4,0

35

Слободянюк

Світлана

Володимирівна

4,0

36

Ревацький

Михайло

Васильович

4,0

37

Неїжпапа

Іван

Олександрович

4,0

38

Заболотна

Наталія

Павлівна

4,0

39

Камінська

Юлія

Петрівна

4,0

40

Єгоров

Владислав  

Олегович

3,88

41

Паламарчук

Оксана

Олександрівна

3,88

4 Б

42

Побережний

Дмитро

Павлович

3,88

4 Б

43

Ячалова

Катерина

 Олександрівна

3,88

4 Б

44

Малка

Ангеліна

Михайлівна

3,78

4 Є

45

Македон

Катерина

Михайлівна

3,67

4 Є

46

Кудрявський

Максим

Васильович

3,66

4 В

47

Кучер

Михайло

Вікторович

3,66

4 В

48

Яланецький

Юрій

Миколайович

3,66

4 А

49

Передрій

Іван

Сергійович

3,63

4 Є

50

Корольчук

Владислав

Вадимович

3,55

4 Б

51

Цимбал

Богдан

Юрійович

3,55

4 В

52

Подоляк

Іван

Вікторович

3,44

4 Є

53

Коломійчук

Максим

Олегович

3,44

4 В

54

Крамаренко

Наталія

Олександрівна

3,44

4 Є

55

Васінкін

Володимир

Олегович

3,33

4 Є

56

Галашов

В’ячеслав

Олександрович

3,33

4 А

57

Гончар

Ян

Станіславович

3,33

4 Є

58

Шиндер

Андрій

Володимирович

3,33

4 В

59

Пашкін

Микола

Олександрович

3,25

4 А

60

Бойко

Владислав

Сергійович

3,22

4 А

61

Гіль

Ганна

Павлівна

3,22

4 Є

62

Веретковський

Юрій

Дмитрович

3,22

4 Б

63

Карпенко

Богдан

Віталійович

3,22

4 А

64

Короп

Роман

Олександрович

3,22

4 Б

65

Мельник

Олександр

Анатолійович

3,22

4 Б

66

Погребняк

Михайло

Вікторович

3,22

4 А

67

Флінтар

Валерій

Анатолійович

3,22

4 Є

68

Щербань

Назар

Васильович

3,22

4 Є

69

Горбатовський

Роман

Миколайович

3,11

4 А

70

Данєв

Вадим

Сергійович

3,11

4 Є

71

Корольчук

Сергій

Васильович

3,11

4 В

72

Бекеша

Іван

Петрович

3,0

4 Б

73

Волошок

Аліна

Валентинівна

3,0

4 А

74

Кисіль

Тетяна

Василівна

3,0

4 А

75

Кравчук

Ольга

Макарівна

3,0

4 Б

76

Кулівар

Іван

Олександрович

3,0

4 А

77

Кучерявий

Олег

Васильович

3,0

4 А

78

Лігостаєв

Дмитро

Олексійович

3,0

4 Є

79

Прищак

Ольга

Олегівна

3,0

4 А

80

Тарасов

Владислав

Дмитрович

3,0

4 Б

81

Сердуня

Аліна

Сергіївна

3,0

4 А

82

Федоришен

Микола

Олегович

3,0

4 В

83

Шепета

Оксана

Степанівна

3,0

4 Б

 

Поділитися: