Невід’ємною частиною навчально-виховного процесу в технікумі є гурткова робота, яка розвиває і формує загальні якості відповідно до вікових можливостей студентів, задовольняє психологічну потребу у спілкуванні і самовизначенні та вирішує проблему дозвілля.
Мета гурткової роботи:
Завдання гурткової роботи:
В технікумі функціонує система гуртків:
Графік проведення предметних гуртків
№ п/п | Дисципліна | Керівник гуртка |
Дата проведення |
Початок роботи гуртка |
1 | Фізика | Саковська В.В. | перша середа місяця | 15.00 |
2 | Історія України | Мензул В.О. | друга середа місяця | 15.00 |
3 | Природничі дисципліни | Білецька І.О. | перший четвер місяця | 15.00 |
4 | Основи Захисту Вітчизни | Соловей О.Л. | четверта середа місяця | 15.00 |
5 | Основи інформатики | Дякова В.В. | другий четвер місяця | 15.00 |
6 | Метематика | Соловей В.Л. | третій четвер місяця | 15.00 |
7 | Українска мова | Форманюк О.А | четвертий четвер місяця | 15.00 |
8 | Іноземна мова | Лисиця Н.В. | четверта середа місяця | 15.00 |
9 | Анатомія і фізіологія с/г тварин | Мельник В.М. | третя середа місяця | 15.00 |
10 | Фармакологія | Хавара В.І. | перша середа місяця | 15.00 |
11 | Годівля с/г тварин | Козловська Т.М. | друга середа місяця | 15.00 |
12 | Патологічна фізіологія та патологічна анатомія | Вилянська С.А. | третій четвер місяця | 15.00 |
13 | Хірургія ветеринарної медицини | Чорний С.М. | перший четвер місяця | 15.00 |
14 | Тваринництво, зоогігієна та ветеринарна санітарія | Шаварський Ю.Й. | другий четвер місяця | 15.00 |
15 | Економіка та організація ветеринарної справи | Шепета С.В. | друга середа місяця | 15.00 |
16 | Внутрішні незаразні хвороби | Грабенко С.В. | Третя середа місяця | 15.00 |
17 | Епізоотологія з мікробіологією | Брижчук А.А. | третій четвер місяця | 15.00 |
18 | Соціально-економічні дисципліни | Глізнєцова Л.О. | четверта середа місяця | 15.00 |
19 | Паразитологія та інвазійні хвороби с/г тварин | Фомик І.Г. | четвертий четвер місяця | 15.00 |
20 | Акушерство, гінекологія та штучне осіменіння с/г тварин | Чернієнко С.М. | другий четвер місяця | 15.00 |
21 | Ветеринарно-санітарна експертиза і технологія переробки продукції тваринництва та стандартизація | Казмірук І.К. | друга середа місяця | 15.00 |
Графік проведення гуртків художньо - естетичного циклу
№ п/п | Вид гуртка | Художній керівник | Дата проведення |
1 | Творчо - літературне об'єднання "Сузір'я" | Алла Гавришко-Бабічева | щосереди |
2 | Жіночий вокальний ансамбель "Мрія" | Танасієнко М.В. | кожний вівторок місяця |
3 | Вокальний ансамбель сучасної пісні "Зорепад" | Танасієнко М.В. | кожний четвер місяця |
4 | Хореграфічний ансамбель "Грація" | Удима А.Ю. | щоденно |
Графік проведення спортивних секцій
№ п/п | Секції | Керівник секції | Дата проведення |
1 | Волейбол |
Мислива Г.Ю |
щосереди |
2 | Легка атлетика |
Олянишен Р.О. Соловей О.Л. Мислива Г.Ю. |
кожний четвер місяця |
3 | Міні-футбол | Олянишен Р.О. | вівторок, четвер |
4 | Вільна боротьба | Олянишен Р.О. | понеділок, вівторок, середа, четвер |