Ви є тут

Гурткова робота

 Невід’ємною частиною навчально-виховного процесу  в технікумі є гурткова робота, яка розвиває і формує загальні якості відповідно до вікових можливостей студентів, задовольняє психологічну потребу у спілкуванні і самовизначенні та вирішує проблему дозвілля.

 Мета гурткової роботи:

  • розширення і поглиблення бази знань;
  • розвиток пізнавальних інтересів і творчих здібностей;
  • формування практичних умінь і навичок.

Завдання гурткової роботи:

  • створення умов для творчого розвитку та самовираження студентів;
  • організація змістовного дозвілля студентів;
  • впровадження інноваційних форм і методів навчання та виховання;
  • створення системи роботи з обдарованими студентами;
  • задоволення потреб студентської молоді у професійному самовизначенні відповідно до їх інтересів і здібностей.

В технікумі функціонує система гуртків:

  • предметні гуртки;
  • художньо - естетичного циклу;
  • спортивні секції.

Графік проведення предметних гуртків

№ п/п Дисципліна Керівник гуртка Дата
проведення
Початок роботи гуртка
1 Фізика Саковська В.В. перша середа місяця 15.00
2 Історія України Мензул В.О. друга середа місяця 15.00
3 Природничі дисципліни Білецька І.О. перший четвер місяця 15.00
4 Основи Захисту Вітчизни Соловей О.Л. четверта середа місяця 15.00
5 Основи інформатики Дякова В.В. другий четвер місяця 15.00
6 Метематика Соловей В.Л. третій четвер місяця 15.00
7 Українска мова Форманюк О.А четвертий четвер місяця 15.00
8 Іноземна мова Лисиця Н.В. четверта середа місяця 15.00
9 Анатомія і фізіологія с/г тварин Мельник В.М. третя середа місяця 15.00
10 Фармакологія Хавара В.І. перша середа місяця 15.00
11 Годівля с/г тварин Козловська Т.М. друга середа місяця 15.00
12 Патологічна фізіологія та патологічна анатомія Вилянська С.А. третій четвер місяця 15.00
13 Хірургія ветеринарної медицини Чорний С.М. перший четвер місяця 15.00
14 Тваринництво, зоогігієна та ветеринарна санітарія Шаварський Ю.Й. другий четвер місяця 15.00
15 Економіка та організація ветеринарної справи Шепета С.В. друга середа місяця 15.00
16 Внутрішні незаразні хвороби Грабенко С.В. Третя середа місяця 15.00
17 Епізоотологія з мікробіологією Брижчук А.А. третій четвер місяця 15.00
18 Соціально-економічні дисципліни Глізнєцова Л.О. четверта середа місяця 15.00
19 Паразитологія та інвазійні хвороби с/г тварин Фомик І.Г. четвертий четвер місяця 15.00
20 Акушерство, гінекологія та штучне осіменіння с/г тварин Чернієнко С.М. другий четвер місяця 15.00
21 Ветеринарно-санітарна експертиза і технологія переробки продукції тваринництва та стандартизація Казмірук І.К. друга середа місяця 15.00

 

 

 

 

 

Графік проведення гуртків художньо - естетичного циклу

 

№ п/п Вид гуртка Художній керівник Дата проведення
1 Творчо - літературне об'єднання "Сузір'я" Алла Гавришко-Бабічева щосереди
2 Жіночий вокальний ансамбель "Мрія" Танасієнко М.В. кожний вівторок місяця
3 Вокальний ансамбель сучасної пісні "Зорепад" Танасієнко М.В. кожний четвер місяця
4 Хореграфічний ансамбель "Грація" Удима А.Ю. щоденно
       

 

 

 

 

 

Графік проведення спортивних секцій

 

№ п/п Секції Керівник секції Дата проведення
1 Волейбол

Мислива Г.Ю
Соловей О.Л.

щосереди
2 Легка атлетика Олянишен Р.О.
Соловей О.Л.
Мислива Г.Ю.
кожний четвер місяця
3 Міні-футбол Олянишен Р.О. вівторок, четвер
4 Вільна боротьба Олянишен Р.О. понеділок, вівторок, середа, четвер

 

Поділитися: