Рейтинговий список
|
|||
№ п/п | Прізвище, ім'я, побатькові вступника | Конкурсний бал | Ознака особливих підстав для зарахування |
1 | Гончар Ангеліна Вікторівна | За результатами співбесіди | |
2 | Гранко Артем Сергійович | За результатами співбесіди | |
3 | Каньоса Микола Леонідович | За результатами співбесіди | |
4 | Каракой Вікторія Сергіївна | За результатами співбесіди | |
5 | Керашенко Ганна Олександрівна | За результатами співбесіди | |
6 | Мойсей Вікторія Григорівна | За результатами співбесіди | |
7 | Олєйнік Каріна Вікторівна | За результатами співбесіди | |
8 | Олійник Крістіна Михайлівна | За результатами співбесіди | |
9 | Юзвінська Анастасія Григорівна | За результатами співбесіди | |
10 | Корж Марія Романівна | 200 | |
11 | Бурлака Тетяна Олександрівна | 200 | |
12 | Паламарчук Андрій Дмитрович | 200 | |
13 | Залевська Анастасія Володимирівна | 200 | |
14 | Павловський Богдан Віталійович | 199 | |
15 | Коваль Ілля Ігорович | 197 | |
16 | Хавара Сергій Вікторович | 197 | |
17 | Шепета Марія Володимирівна | 196 | |
18 | Кушнір Софія Володимирівна | 195 | |
19 | Тарасюк Вероніка Дмитрівна | 194 | |
20 | Мазур Лілія Олександрівна | 193 | |
21 | Канарик Микола Сергійович | 192 | |
22 | Сульжук Софія Ігорівна | 190 | |
23 | Кедь Анна Миколаївна | 190 | |
24 | Сологуб Ірина Василівна | 186 | |
25 | Гриб Антоній В`ячеславович | 185 | |
26 | Сушак Катерина Олександрівна | 184 | |
27 | Рябоконь Єлизавета Олександрівна | 183 | |
28 | Леонтьєва Марія Владиславівна | 183 | |
29 | Хмельовський Владислав Олександрович | 182 | |
30 | Криворучко Аліна Олегівна | 181 | |
31 | Кумар Роман | 180 | |
32 | Аверкович Олексій Анатолійович | 180 | |
33 | Моргай В`ячеслав Михайлович | 180 | |
34 | Кривчун Євгеній Русланович | 178 | |
35 | Іщенко Сергій Віталійович | 175 | |
36 | Горбаневич Вероніка Олександрівна | 174 | |
37 | Сподинюк Світлана Андріївна | 171 | |
38 | Станкевич Артур Сергійович | 170 | |
39 | Редько Олександр Євгенович | 170 | |
40 | Мотрук Анна Олександрівна | 169 | |
41 | Ставнічук Анастасія Анатоліївна | 168 | |
42 | Зеленська Валерія Олександрівна | 164 | |
43 | Мазур Марія Михайлівна | 164 | |
44 | Данилюк Вікторія Сергіївна | 163 | |
45 | Рекечинська Тетяна Сергіївна | 162 | |
46 | Берека Арсеній Арсенійович | 160 | |
47 | Олійник Сергій Віталійович | 159 | |
48 | Присяжнюк Марина Олександрівна | 159 | |
49 | Ковальчук Анастасія Олександрівна | 158 | |
50 | Кузьменко Вікторія Юріївна | 158 | |
51 | Колісніченко Олександра Олександрівна | 157 | |
52 | Меєчко Іван Олександрович | 156 | |
53 | Гаврилюк Анна-Марія Володимирівна | 154 | |
54 | Мельниченко Ангеліна Олександрівна | 154 | |
55 | Александрова Ніна Олегівна | 153 | |
56 | Підласко Ангеліна Валентинівна | 153 | |
57 | Годонюк Мар`яна Юріївна | 152 | |
58 | Корчевський Єгор Петрович | 150 | |
59 | Жовтяк Анастасія Анатоліївна | 150 | |
60 | Задніпрук Юлія Валеріївна | 150 | |
61 | Павлишина Яна Анатоліївна | 150 | |
62 | Українчук Катерина Олександрівна | 148 | |
63 | Мальчонкова Діана Юріївна | 148 | |
64 | Григурко Олена Василівна | 147 | |
65 | Щерба Вікторія Василівна | 146 | |
66 | Яремчук Кирило Вікторович | 146 | |
67 | Думич Ангеліна Юріївна | 145 | |
68 | Коржов Микола Володимирович | 144 | |
69 | Богдан Таїса Олександрівна | 140 | |
70 | Біліченко Руслан Іванович | 0 | |
71 | Іванцов Костянтин Михайлович | 0 | |
72 | Пилипчук Денис Іванович | 0 | |
73 | Пулій Богдан Віталійович | 0 | |
74 | Смагін Владислав Іванович | 0 |
Рейтинговий список Фаховий молодший бакалавр, Денна, 071 облік і оподаткування, 1 курс на основі БСО (основна) |
|||
№ п/п | Прізвище, ім'я, побатькові вступника | Конкурсний бал | Ознака особливих підстав для зарахування |
1 | Войчишена Олександра Миколаївна | За результатами співбесіди | |
2 | Лисак Владислав Віталійович | За результатами співбесіди | |
3 | Кедь Анна Миколаївна | 198 | |
4 | Слободянюк Даша Дмитрівна | 192 | |
5 | Сліпчук Ульяна Василівна | 182 | |
6 | Вінніцька Андріана Вячеславівна | 173 | |
7 | Данилюк Анастасія Василівна | 171 | |
8 | Пилипчук Богдана Іванівна | 160 | |
9 | Олійник Сергій Віталійович | 159 | |
10 | Полупанов Денис Дмитрович | 158 | |
11 | Любчик Богдан Миколайович | 152 | |
12 | Ільчик Юрій Олексійович | 147 | |
13 | Баранова Софія Олександрівна | 140 | |
14 | Бідун Віктор Анатолійович | 0 | |
15 | Воржев В`ячеслав Сергійович | 0 | |
16 | Оперчук Максим Олексійович | 0 | |
17 | Орлов Артем Сергійович | 0 | |
18 | Пулій Богдан Віталійович | 0 |