Ви є тут

«З любов’ю до батьківської землі – 2018»

               Майже п’ятдесят студентів та викладачів коледжу взяли участь у культурно-мистецькому фестивалі «З любов’ю до батьківської землі - 2018», який пройшов 30 травня  – 1 червня у Вінницькому НАУ. Конкурсну програму презентували одинадцять навчальних закладів І – ІІ рівнів акредитації Вінниччини. Наш колектив представив шість яскравих номерів у номінаціях «Академічний спів», «Художнє читання», «Естрадний спів», «Хореографія».

                Щирий прийом та палкі аплодисменти глядачів заслужили Грибанова А.А. та Рівна Олена з віршованими рядками, присвяченими рідній батьківській землі – Україні.

                 Продовжила   конкурсну програму вокально-хореографічна композиція «Київська Русь» у виконанні художнього керівника коледжу Марії Танасієнко та танцювального колективу «Червоне сяйво».

                   Родзинкою дійства став виступ талановитих та неперевершених вокалістів-викладачів коледжу з ніжною та проникливою «Дивною м’ятою», під керівництвом Галини Кобцевої.

                 Як завжди на висоті продемонстрував талант і студентський вокальний колектив у складі Марини Франчук, Юлі Будзіховської, Яни  Цебенко, Свербиуса Андрія, Сідорова Богдана.

                Фестиваль такого спрямування і масштабу – важлива сходинка для багатьох талановитих дітей . Обдаровані студенти – це капітал майбутнього нашої країни, а їх виховання та освіта, створення розвивального середовища завжди було стратегічним завданням Тульчинського коледжу ветеринарної медицини.

                 Дякуємо  Вінницькому НАУ за щирий прийом та палкі аплодисменти. Бажаємо організаторам наснаги і натхнення, однодумців у творчих пошуках, завзятості й сміливості у своїх прагненнях.  Дай, Боже, всім здоров’я і добра, миру та спокою!!!

                 Дипломом І ступеня нагороджені: вокальний ансамбль викладачів «Мрія» та студентський вокальний ансамбль «Веселка».

            Вітаємо з перемогою і нових звершень усій нашій коледжанській родині!

Поділитися: