Ви є тут

Всесвітній День тварин коледж відсвяткував фестивалем

   Ідею  відмітити Всесвітній день тварин у форматі фестивалю запропонували і втілили в життя студенти 4-Б курсу з куратором Грабенко С.В., Дюбою А. В., гуртківцями Жасмін, за підтримки дирекції та самоврядування коледжу. Заручившись фінансовою підтримкою лікаря стоматолога Мазура Д.  та приватного підприємця Коваля В.,  за що їм дуже дякуємо, колежанська родина гостинно приймала учнів Тульчинської ЗОШ №2, Мазурівської школи та Тульчинського дитячого ортопедичного санаторію.

   Мороз А., Герасемчук А. (4-Б) розповіли присутнім історію свята нагадали сумну статистику Червоної книги України, познайомили із законодавчими актами щодо неналежного ставлення до тварин.

   Викладачі Коваль О.С., Шепета С.В., Середюк Н.П. та студенти: Франчук М., (Б), Коваль В. , Придиус  С., Гнатюк А. (4-В), Яськова Е., Козінський В., Голомоз Д. (1-А), Клименко Д., Підгорний Ю. (3-В) з великим задоволенням  представляли своїх улубленців на дефіле «Фусо-лапо-хвіст», які майстерно провела Франчук Марина (4-Б).

    Двортерєр - так ніжно називають Саманту, алабай і пекінес, лабрадори та спанієль, сфінкс та пухнасті британці, трьохмастна елегантна Боня та сфінкс криса, як справжні моделі кілька днів  поспіль відшліфовували свій вихід на подіум.

    Наші моделі гарно виконали завдання і викликали шквал емоцій, незабутніх вражень у присутніх.

   Майстер клас від «Бджілки» проводили: Щербань В. (4-Є), Макар Л. (1-В), Герасемчук А. (4-Б).  Пластиліновий зоопарк та різнокольорові звірі з картинок «оживали» в дитячих  руках під мудрим керівництвом наставників.

   Екстравагантні жителі студії «Мяуляндії» - студенти 1-Б з куратором Шепетою С.В. та справжньою пухнастою Бонею грали зі школярами рухливі ігри, знайомили їх із звичками та правильним доглядом за чотирилапими.

   Стоян О., Безугла Н., Нечипоренко А. (3-Б) з куратором Хребтань С.Г. запрошували до «Куточка господаря»  розв’язати цікаві завдання, пройти різні випробування і отримати солодкі призи переможців.

   А викладач клінчних дисциплін Грабенко А.В. та Свербиус А. (4-Б) розробили цікаві завдання для квесту «Лисячими стежками  корсака» і запропонували школярам ними пройтись.

   Прогулянку на конях  всім бажаючим нашого фестивалю  організували студенти 4-Є разом із куратором Коваль О.С.

   Мінілекторій у лабораторії «Паразитології та інвазійних хвороб» під керівництвом Фомика І.Г. провели Анастасія Мороз і Рудик Олег.

   Привітними гідами фестивалю попрацювали студенти 3-А курсу Мацько П., Подунай В., Чопик В., Гишко Д.,  Нечитайло Н.  (куратор Саковська В.В.).

   Палаюче любов'ю до тварин серце відобразили у флешмобі учасники танцювального колективу разом з своїм хореографом Гудимою А.Ю.

   Аквагрим  студії «Немо» у виконанні Франчук Марини додавав позитивного настрою всім бажаючим.

   Містом поверталися із фестивалю схожі на маленьких кошенят, тигренят майбутні, ми впевненні,  любителі і пошановувачі природи, нашого спільного дому – планети Земля.

http://veterinary.net.ua/gallery/vsesvitniy-den-tvarin-koledzh-vidsvyatk...

Поділитися: