Ви є тут

Враження від стажування за кордоном

    Відповідно до міжнародного договору  «Педагогічний обмін» 6 викладачів та 44 студента Тульчинського коледжу ветеринарної медицини БНАУ з 28.06.2017 по 12.07.2017р. проходили стажування у приватному сільськогосподарському ліцеї РЕССЕН, Нанда.

    Метою поїздки стало поглиблене пізнання Європейської системи освіти, ознайомлення та аналіз навчальної практики, культурної спадщини та сільськогосподарської економіки Франції.

    По договору ліцей РЕССЕН надав  студентам коледжу безкоштовне харчування та проживання в гуртожитку протягом усього періоду стажування.

   Під час стажування студенти та викладачі коледжу відвідали сучасні ветеринарні клініки Мансіні, де брали участь в хірургічних втручаннях та лікуванні тварин.

   Притулок тварин-безхатьків в Тезі, вразив всіх присутніх людським відношенням до котів та собак.

   Студент коледжу Фабіянський Роман разом з ветеринарними спеціалістами  Роана взяв участь  в штучному осіменінні корів ферми РЕССЕН.

   На приватному фермерському господарстві Месю Дідіє Жан, студенти коледжу ознайомилися з методами годівлі, догляду та утримання м’ясних порід Шароле.

   Перший заступник директора ліцею Данієль Жиральдіє, викладачі та адміністрація ліцею супроводжували групу по історичним та культурним пам’яткам Парижу та Леону: музей Лувр, Нотр Дам Де Парі, Тріумфальну арку, Ейфелеву вежу, Єлисейські поля.

   Також на високому рівні була проведена  культурна програма,  де студенти та викладачі отримали надзвичайні емоції від гри в міні-гольф та боулінг. Приймали участь  в спортивних турнірах. Побували в парку відпочинку  Ліона та були захоплені красою озер  околиці Роан та Сент-Ілер.

   Вісім стажерів коледжу були запрошені на вікенд до сім’ї студента ліцею Ремі Петї – Жан, який  зовсім недавно проходив стажування в нашому коледжі.

   Згідно з угодою Французький ліцей РЕССЕН  буде приймати наших студентів на стажування щорічно.

   Кожному члену студентської делегації було вручено сертифікати, а викладачам атестати про стажування.

   Завершенням цієї незабутньої   подорожі по Європі стала Венеція  та Площа Св’ятого Марка в Італії.

   Враження залишились незабутні!

Поділитися: