Ви є тут

Вітання ювіляра

   29 листопада викладачі коледжу ветеринарної медицини вітали свого колегу, одного з перших випускників навчального закладу, Головінського Костянтина Миколайовича із славним восьмидесятиліттям. Багато щирих і вдячних слів прозвучало на адресу ювіляра  від присутніх в святковій актовій залі, адже переважна більшість викладачів коледжу знають Костянтина Миколайовича як свого учителя і наставника. З вітальним словом до іменинника звернувся директор коледжу МорклякМ.І., який дав високу оцінку трудовій діяльності Головінського К.М. у стінах навчального закладу.

   А  й справді, починаючи з 1967 року  життя Костянтина Миколайовича було присвячене благородній справі навчання та виховання майбутніх ветеринарів  у технікумі, який він сам закінчив в числі перших. А з 1979 року Головінський Костянтин Миколайович став заступником директора по практичному навчанню Тульчинського ветеринарного технікуму.   Дуже любив свою справу, виховував не словами, а вчинками, був надзвичайно тактовним, але вимогливим та справедливим. Студентська юнь відповідала йому взаємністю та щирою повагою, беручи із собою у життя із альма-матер великий багаж знань та практичних навичок від свого Вчителя.

   Зворушливу і теплу атмосферу свята продовжив виступ ансамблю викладачів «Мрія» та студентського танцювального колективу. Студенти та викладачі зичили міцного здоров’я, благополуччя, «Многая літа» ювіляру і дарували віршовані стрічки:

   Осипаються дні пелюстками,

Непомітно спливають роки.

Не сумуйте, годіться літами,

Бо не марно прожиті вони.

Нехай Бог посилає здоров’я і силу,

Весна дарує молодості цвіт,

 Щоб ви добро на цій землі творили

З любов’ю в серці ще багато літ!

 

Поділитися: