Ви є тут

Вітаємо стипендіата Президента України

   Тульчинський коледж ветеринарної медицини БНАУ - справжня кузня висококваліфікованих кадрів для аграрного сектора країни - бухгалтерів та фельдшерів ветеринарної медицини. В нашому навчальному закладі надають сучасну освіту шляхом вільного творчого навчання та впровадження наукової діяльності відповідно до суспільних потреб, зумовлених розвитком української держави, науки, економіки та культури, а також глобальними процесами розвитку людської цивілізації.

    Ні в кого не виникає сумніву, що прогрес цивілізації залежить виключно від обдарованих людей. Сьогодні у нашому суспільстві виникла нагальна потреба в творчих, активних, обдарованих, інтелектуально і духовно розвинених особистостях, які будуть гідними представниками української нації. Перед педагогами коледжу стоїть завдання не тільки виявити, але всебічно розвивати творчість, інтелект та природні обдарування сучасної молоді. Викладачі творчо використовують найрізноманітніші види, форми і методи навчально-виховної діяльності, спрямовані на всебічний розвиток молодої людини, її здібностей, талантів, формування професійної компетенції фахівця, кращих чеснот громадянина.

   Оскільки основним видом заняття студентів є навчальна діяльність, то для студентів з високим інтелектуальним потенціалом одна із суттєвих можливостей заявити про себе - це пошуково-дослідницька діяльність, тобто написання наукових робіт для участі у науково-практичних конференціях, тематичних круглих столах та студентських конкурсах і зльотах. Ці студенти є особливою гордістю навчального закладу. Вони вміло поєднують навчальну і громадську роботу, художню самодіяльність та заняття спортом.

   Саме такою всебічно розвиненою, творчою особистістю є відмінниця навчання, староста III - А курсу, талановита студентка, майбутній фельдшер ветеринарної медицини Рівна Олена. Наполегливий, цілеспрямований підхід до навчання забезпечує ґрунтовну професійну підготовку студентки, глибокі знання, ерудованість та інтелект майбутнього фахівця ветеринарної справи, що своєю працею прикрашатиме рідну землю.

  Олена займає активну громадську позицію, творчо та ініціативно підходить до виконання своїх обов'язків та доручень. Успішно представляла коледж на регіональному конкурсі «Студент року - 2017», де зайняла почесне ІІ-ге місце. Неодноразово демонструвала високий рівень знань та практичної підготовки на різноманітних конкурсах, інтелектуальних змаганнях, обласних олімпіадах з дисциплін.

  Дівчина є активною учасницею громадського життя та художньої самодіяльності коледжу, блискуче веде концертні програми та свята, займається хореографією, має високі моральні якості та організаційні здібності. Як заступник голови ради студентського самоврядування коледжу, Олена переймається проблемами студентства, креативно підходить до їх вирішення, проявляє творчі здібності під час організації цікавих студентських проектів.

   За успіхи в навчанні та активну громадську позицію Рівній Олені призначено стипендію Президента, з чим її щиро вітаємо. Своєю перемогою дівчина завдячує рідному коледжу: дирекції, педагогам, друзям та своїм батькам, які постійно підтримують її.

  Кажуть, що у таланту і творчості, як у птиці, - широкі крила для польоту. «... і кожен в світі, кожен - неповторність, чи то людина, чи крилатий птах». Тож зичимо Олені нових творчих злетів, нових великих перемог, а Тульчинському коледжу ветеринарної медицини БНАУ - ще більше неповторних, талановитих, творчих студентів.

Поділитися: