Ви є тут

"Відповідальність починається з мене"

    Першокурсниця Тульчинського коледжу ветеринарної медицини БНАУ Клименкова Анна (староста І-Б, куратор Шепета С.В.) прийняла участь у звітно-навчальному  модулі координаторів Вінницької області з інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене», організованому громадською організацією «Платформа розвитку особистості» за сприяння Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА.

   Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене» проводиться щороку з метою забезпечення сприятливих умов розвитку молоді та підтримки ініціатив громадськості у цій діяльності.

   В перший день модулю координатори звітували про роботу у 2017 році в рамках цієї акції.

   Під час другого дня учасники отримували знання з проектного менеджменту та працювали над створенням проектів по напрямках акції.

   «Я  працювала в групі над створенням проекту по соціальній рекламі. – розповідає Анна.

   – Ми придумали проект «Іміграція.net», що включає проведення конкурсу соціальних відео-роликів або фоторобіт на теми: попередження молоді про небезпеку, в яку вона може потрапити під час працевлаштування за кордоном, та популяризація тих професій, які можуть принести європейський заробіток, не виїжджаючи з України».

   Третій день дозволив учасникам отримати знання та навички з лідерства, командотворення та ораторської майстерності. Учасники заходу дізнались про основні засади ораторської майстерності, а також тренер Mykhailo Fedoras розповів про те, як утримати публіку і зробити свій виступ цікавим в залежності від цільової аудиторії.

   Із заключним словом виступив Максим Студілко, заступник начальника управління молодіжної політики та оздоровлення – начальник відділу молодіжної політики та взаємодії з громадськими організаціями Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації:
«Відповідальність починається з мене» – це дуже гарна ініціатива Міністерства молоді та спорту України, впроваджена декілька років тому. Зі своєї сторони, ми, як представники Департаменту соціальної та молодіжної політики, готові чути ваші ідеї, пропозиції та сприяти у їх реалізації, в тому числі фінансово»

   Молодь залишилась задоволена та налаштована на реалізацію нових спільних масштабних проектів у 2018 році.

   Велику вдячність студентка висловлює організаторам заходу, дирекції коледжу за надання можливості покращити свої знання та особисті якості, які вкрай важливі сьогодні для сучасного фахівця, громадянина своєї держави.

Поділитися: