Ви є тут

ВЕЛИКОДНЄ ДОБРО

   На передодні таких гарних і величних свят серце кожної людини переповнюється добром, всепрощенням і вдячністю.

   Студенти Тульчинського коледжу ветеринарної медицини Білоцерківського національного аграрного університету не зраджують своїй щорічній традиції і в чистий четвер приносять радість і тепло мешканцям територіального центру соціального обслуговування одиноких громадян відділення постійного проживання с.Тиманівка.

   Студенти оголошують акцію «крапелька любові» під час якої проводять збір одягу та взуття, засобів гігієни, білизни та медикаментів.

   Традиційно звертаємось до голови Аграрної партії Тульчинського району депутата міської ради Трача Миколи Миколайовича, який щорічно дарує всім мешканцям цього сумного дому пасхальні куличі. Напередодні він звернувся до міського голови Весняного В.М. за сприянням у підвезенні студентів в с.Тиманівку.

   Не стоять осторонь і співробітники Тульчинського об’єднаного  управління пенсійного фонду України Вінницької області керівник Мельник А.В. Вони постійно приділяють увагу і турботу мешканцям геріатричного закладу. Купують різноманітні смаколики, роблять затишними приміщення столової та  спальних кімнат.

   Наша зустріч як завжди пройшла яскраво і незабутньо для всіх учасників дійства. Ми з любов'ю і душевним теплом прикрасили столи в їдальні, запалили аромосвічки, заварили домашнього трав’яного чаю, пригостили всіх присутніх солодощами і пасками. Студенти та викладачі коледжу вітали всіх віршованими рядками та українськими піснями.

   Мешканцям закладу продемонстрували відео та фото сюжети з попередніх зустрічей. Всі були зворушливі і щасливі, в багатьох проступили сльози.

 

                                                                                Актив гуртка «Менеджер»

Поділитися: