Ви є тут

В коледжі пройшов День відкритих дверей

  24 березня 2018р. в Тульчинському коледжі ветеринарної медицини БНАУ відбувся День відкритих дверей.

  Відвідали наш навчальний заклад  майбутні абітурієнти разом з батьками.

  У межах заходу в теплій, невимушеній обстановці відбулася зустріч абітурієнтів, їх батьків із директором коледжу Моркляком М.І., який наголосив  про важливість правильного вибору майбутньої професії.

  Заступник директора з навчально-виховної роботи Грибанова А.А. ознайомила присутніх із особливостями навчально-виховного процесу в коледжі та співпрацю нашого закладу із сільськогосподарським ліцеєм РЕССЕН, Нанда, Франція, та стажування студентів за кордоном.

  Відповідальний секретар приймальної комісії Саковська В.В. ознайомила з умовами вступу до коледжу та відповіла на всі запитання присутніх.

  Після офіційної частини, гостей чекала цікава концертна програма, яку підготували художні керівники коледжу. Вчительський вокальний ансамбль «Мрія» та студентські художні колективи коледжу продемонстрували свої вміння і таланти в піснях танцях та віршованій поезії.

  Наші студенти радо вітали гостей, ділилися своїми враженнями від навчання в Тульчинському коледжі ветеринарної медицини БНАУ і гостинно запрошували учннівську молодь поповнити студентську родину.

  На завершення зустрічі проведено пробне тестування, екскурсію по навчальному закладу. Гостей ознайомили з навчальними корпусами, лабораторіями, кабінетами, навчально-виробничою клінікою, музеєм, та бібліотекою коледжу.

  Сподіваємось, що наші зусилля були недаремними і кожен, хто завітав до нас на День відкритих дверей, зробить свій вибір і стане нашим першокурсником!

  Чекаємо на вас, наші майбутні студенти!

Поділитися: