Ви є тут

У коледжі завершила роботу експертна комісія з акредитаційної експертизи спеціальності 5.11010101 «Ветеринарна медицина»

   У період з 14 по 16 березня  2018 року в Тульчинському коледжі ветеринарної медицини Білоцерківського національного аграрного університету  працювала  експертна комісія  з акредитаційної експертизи спеціальності 5.11010101 «Ветеринарна медицина». Відповідно до наказу  Міністерства освіти і науки України № 170-А від 20 лютого 2018 року експертна комісія була затверджена  у складі: Бібен Іван Андрійович – декан факультету ветеринарної медицини Дніпровського державного аграрно-економічного університету, кандидат ветеринарних наук, доцент,  голова експертної комісії, Благий Роман Степанович  - завідувач відділення ветеринарної медицини Рогатинського державного аграрного коледжу, викладач вищої  категорії.

   В процесі експертної перевірки були залучені і вивчені матеріали самоаналізу спеціальності,  перевірені документи коледжу, які підтверджують загальні відомості про навчальний заклад, проведені комплексні контрольні роботи з навчальних дисциплін «Українська мова за професійним спрямуванням», «Історія України», «Епізоотологія з мікробіологією», «Паразитологія та інвазійні хвороби с.г. тварин», «Акушерство, гінекологія та штучне осіменіння с.г. тварин». Проведено аналіз виконання студентами комплексних контрольних робіт, винесених на експертну перевірку.

   Результати експертної перевірки оформлені у вигляді експертних висновків та завірені головою комісії – Бібеном І. А., експертом - Благим Р. С., директором коледжу – Моркляком М.І.

   Експертна комісія завершила свою роботу  о 15.00.

  

http://veterinary.net.ua/gallery/u-koledzhi-zavershila-robotu-ekspertna-...

http://veterinary.net.ua/page/ekspertni-visnovki-0

Поділитися: