Ви є тут

Студентська науково-дослідницька конференція

     З ініцотиви та підтримки  дирекції коледжу 21 - 23 травня 2018 року в Тульчинському коледжі ветеринарної медицини БНАУ відбулась студентська науково-дослідницька  конференція «Сучасні проблеми ветеринарної медицини та новітні технології в тваринництві». Відкрив конференцію Новак В.П. - перший проректор, проректор з організаційної роботи, професор, д-р. біологічних наук Білоцерківського національного аграрного університету.

     Конференція була підготовлена завідувачем навчально-методичного кабінету Гуньчак О.В. та викладачами коледжу. В конференції  взяли участь науковці, викладачі та студенти Вінницької області.

     Конференція проводилась в рамках секційної роботи та завершилась пленарним засіданням. Секційний перегляд  робіт проходив з 21 – 22 травня 2018р. за такими напрямками: «Незаразна патологія», «Заразна патологія», «Тваринництво та екологія». В секційних засіданнях прийняли участь 25 учасників під керівництвом 17 викладачів. Роботи були підготовлені на високому методичному рівні, студенти приклали максимум зусиль, щоб презентувати свої дослідницькі роботи  з найкращого боку. Члени оргомітету високо оцінили старання студентів і обрали 7 найкращих дослідницьких робіт для участі в пленарному засіданні.

 На пленарному засіданні учасників конференції привітала заступник директора з навчально виховної роботи Грибанова А.А., яка  акцентувала увагу на важливості науково-дослідницької діяльності студентів в системі підготовки фахівців середньої ланки.

     Програма конференції була змістовною, цікавою, доповіді студентів викликали жваву дискусію та обговорення.

     Тематика представлених робіт була доволі різноманітною: лікування та діагностика кетозу у високопродуктивних тварин; організація ветеринарного обслуговування тваринництва у Франції; видалення злоякісних пухлин у собак, використання портативних УЗД пристроїв; чорнобиль - біль, трагедія, пам’ять; моніторинг лікувально-профілактичних заходів бабезіозу собак в населених пунктах Вінницької області; визначення якості м’яса. Ні одна з доповідей не залишила присутніх байдужими.

     В заключному слові заступник директора з навчально-виховної роботи Грибанова А.А. відзначила, що роботи студентів і викладачів представлені на високому фаховому рівні і заслуговують високої оцінки. Всі учасники  конференції були відзначені і отримали сертифікати.

     Найкращі роботи були відзначені дипломами 1-3 ступенів.

     Дипломом І ступеня нагороджені:

  • Свербиус Андрій Павлович, Петришин Іван Анатолійович - студенти 4-Б курсу,  керівник – Мамай Н.Д;
  • Франчук Марина Миколаївна - студентка 4-Б курсу  (керівники - Грабенко С.В., Дюба А.В., Середюк Н.П., Хребтань С.Г.).

Дипломом ІІ ступеня нагороджені:

  • Чопик Владислав Анатолійович - студент 3-А курсу  (керівник- Чорний С.М.).
  • Кравець Віталій Леонідович, Валах Роман Миколайович - студенти 4-А курсу  (керівники - Фомик І.Г., Корж І.С.).

Дипломом ІІІ ступеня нагороджені:

  • Лисенко Дмитро Васильович - студент 3 - Є курсу (керівник – Чернієнко С.М.).
  • Дмитренко Олексій Вячеславович - студент 4-Б курсу  (керівник- Казмірук І.К.).
  • Зеленюк Христина Романівна - студентка 2-Б курсу (керівник- Білецька І.О.).

      Сподіваємося, що отриманні здобутки стануть першими цеглинами у науковій кар’єрі студентської молоді.

Поділитися: