Ви є тут

Родинне свято «Квітни, наша родино!»

Мамо, мамо, вічна і кохана,
Ви пробачте, що був неуважний,
Знаю, Ви молилися за мене
Дні і ночі, сива моя нене.

                                                 М.Луків

          Ніжністю і теплом огортає душу кожної людини думка про матір, найріднішу у світі людину. В щоденній суєті часто ми забуваємо висловити матерям всю нашу любов, повагу і вдячність за все, що вони для нас зробили.
         Прекрасне свято, що відзначається в другу неділю травня – День матері – є ще одним приводом подякувати мамі за добре і чуйне серце, за постійну турботу, за недоспані ночі і за те, що вона завжди поруч і готова прийти на допомогу, зрозуміти і підтримати нас. Багато людей цього вже не зможуть зробити ніколи – цей день для них став днем пам’яті за найріднішою людиною.
        У Тульчинському коледжі теринарної медицини БНАУ  до Дня матері студенти групи 2-А курсу разом із куратором В.В. Саковською,  підготовили  родинне свято  «Квітни, наша родино!».

       На родинне свято були запрошені батьки, викладачі та студенти коледжу.

      Під час свята прозвучали поетичні рядки, звурушливі пісні про родину, матір і батька. Родзинкою заходу стали пісні, які подарували всім присутнім  матері наших студентів.
      Виховна година викликала незабутні емоції. Ніхто у залі не залишився байдужим. Безсумнівно, кожен з присутніх після отриманих вражень не забуде  в цей день, в День матері, приділити увагу та висловити свою безмежну любов і вдячність найближчій у світі людині.

Поділитися: