Ви є тут

Обговорюємо разом з директором коледжу поточні питання, що хвилюють студентів

         Як відомо, молодь - це майбутнє держави. Головна мета  суспільства – виховання освіченого покоління, гідного керувати своєю державою.

         Саме на це і направлена робота студентського самоврядування  коледжу, коли студенти мають право самостійно вирішувати питання внутрішнього управління в групі та  гуртожитку. Головна мета діяльності органів студентського самоврядування полягає передусім у створенні умов самореалізації молодих людей в інтересах особистості, суспільства і держави. 

        Органи студентського самоврядування є не просто представницькими, вони активно виступають у ролі своєрідних посередників між адміністрацією коледжу і студентською громадою, забезпечуючи їх ефективне спілкування.

         У нашому коледжі студентське самоврядування діє уже протягом 15 років.  Воно об’єднує у собі студентську раду, студентську профспілку, раду гуртожитку, студентський центр  «Жасмін».

      Традиційно у коледжі  проходять засідання ради студентського самоврядування за участю дирекції коледжу. Так, восьмого листопада   пройшла зустріч директора коледжу зі студентським активом.    

           В ході зустрічі розглянуто питання про роль ради студентського самоврядування у вирішенні актуальних питань коледжу, спрямованих на здійснення освітньо-виховної роботи, економне використання енергоносіїв, матеріально-технічне забезпечення навчання і  проживання студентів  у гуртожитку.

Поточні питання, що хвилюють студентів також обговорювалися на засіданні: підсумки атестації за вересень-жовтень; організація та проведення  акції «Турбота» (допомога Тиманівському відділенню постійного проживання Тульчинського теріторіального Центру обслуговування одиноких громадян) та ін.

М.І. Моркляк зазначив, що дирекцію коледжу турбує питання дотримання правил внутрішнього розпорядку, успішного навчання для здобуття відповідного рівня фахової підготовки, об’єктивність оцінювання студентів, залучення студентської молоді до позааудиторної роботи, умов навчання та проживання студентів у гуртожитку,  правил особистої гігієни та належного санітарного стану  у кімнатах,  економного використання електроенергії.

Директор коледжу подякував юним адміністраторам студенства за співпрацю.

Поділитися: