Ви є тут

Любові багато не буває

Ця фраза не має спростувань, бо ж у всіх проявах є сталою величиною. Як і дружба та почуття кохання, любові до Батьківщини.

Я люблю свій коледж, наших викладачів…

 

Горбатовський Роман, випускник 4-А курсу 2017 року

Тульчинський коледж ветеринарної медицини став моїм другим домом. Тут приємна атмосфера, хороший студентський колектив, справедливі високоосвічені викладачі. Мене найбільше вразило, що вони намагаються ставитись до студентів, як до друзів. Я вдячний їм та нашому куратору Білецькій І.О. за науку, за мудрість і терпіння. Буду сумувати за вами…

 

 

 

Випускник Тульчинської школи, на сьогоднішній день - студент 1-В курсу Котенко Олег. Прийшов навчатись спеціальності, яка в родині
є культовою, і не шкодую ні дня про свій вибір. А що вже з групою пощастило та куратором - Вилянською С.А. Всі наші говорять - Світлана Анатолівна самий класний куратор нашого коледжу.

 

 

 

 

Клименко Діана - навчаюсь за спеціальністю ветеринарна справа. Свою професію люблю, тому особливо ціную підготовку і ті знання,
які дають викладачі в нашому коледжі. Тішить те, що це-не лише теорія з підручників, а ще й практичні поради. На другому курсі ми
вивчаємо спецдисципліни, які мені дуже подобаються. Люблю відвідувати уроки Середюк Н.П. Кожен із викладачів нашого
коледжу має великий практичний досвід,тому і є для нас чудовим джерелом інформації.

 

 

 


Катя Бровчак студентка 1-Б курсу

Мені повезло-мрії здійснюються: і улюбленої справи навчаюсь, і мрія дитинства скоро здійсниться, адже ми студентським колективом
їдемо до Франції.Стільки нового,захоплюючого - цікаві, потрібні предмети,багато друзів, знайомств.  У навчанні допомагають
наші викладачі. І з куратором-Хаварою В.І. нам дуже повезло, ми її дуже любимо. Допомагає вирішувати проблеми,
завжди іде на зустріч, підтримує, підбадьорює. Настанови Валентини Іванівни будуть нам корисними на все життя.

 

 

 

Студент 3-А курсу Кравець Віталій

Коли провчився в коледжі, то зрозумів, що зробив правильний вибір,  бо цей коледж-один із найкращих в Україні. Тут працюють
талановиті викладачі які віддають свої знання студентам. Один із них Чернієнко С.М. Змістовно, цікаво і доступно доносить нам свої знання.Харизматичний,- таких мало. По-особливому в ігровій формі з індивідуальним підходом до кожного.

 

 

 

Олена Рівна студентка 2-А курсу

Кажуть, що технікум другий дім, а куратор друга мама. В нашому коледжі багато чудових викладачів, кожен з них заслуговує на повагу за знання, турботу і мудрість. Особливу увагу хотілося б приділити куратору нашої групи. Валентина Василівна гарний викладач і чудовий куратор. Вона завжди іде нам на зустріч в тяжку хвилину зрозуміє, підтримає і скаже добрі слова кожному. Також ми цінуємо в ній терпіння, доброту і щирсть. Нам пощастило, що по стежках студентського життя нас супроводжує наш куратор.

 

 

Слічний Максим студент 3-А курсу

Приємно бачити, як викладачі ставляться до студентів, їхній підхід до роботи. Наш наставник, куратор, викладач паразитології Фомик.І.Г.  - накращий викладач в Тульчинському коледжі.

Його життєве кредо «Все треба робити вчасно» ми намагаємося перейняти, тому і група наша -в рейтингу успішних, а ще цікаво відвідувати його уроки сімейно -побутової культури, де ми опановуємо науку господарювання. ”Помагай вам Боже, діти” - зустрічає і проводжає своїх студентів людина, яка душу вкладає у свою роботу.

 

 

Стоян Олег студент 2-Б курсу

Я відвідав ярмарок професій в нашому Ладижині і тільки впевнився ще раз-мій вибір ветеринарна справа.

Крім цікавого навчання-це ще можливість розвинути свої найкращі якості, дякуючи нашому куратору Хребтань С.Г. я маю можливість розвивати лідерські, адже є старостою групи. В кожного з нас Світлана Григорівна намагається розгледіти наші кращі сторони. Вона вимоглива, справедлива, прекрасний педагог.

Як друга мати підтримує в найтяжчу мить, допоможе в скрутну хвилину, дасть найкращу пораду. Хвилюється як рідна мати, нашій групі завжди допомагає, на місце ставити не забуває.

 

Пращук Вікторія 2-В курсу.

Я вірю в те, що закінчивши коледж та отримавши якісну освіту, я зможу стати справжнім ветеринаром, зробити це допоможуть - викладачі коледжу, які є найкращими. Один із них мій куратор-Соловей В.Л.

Валентина Леонідівна завжди підтримує, завжди допомагає, ставиться до нас дбайливо, як до своїх дітей, прививає нам активну життєву позицію. Всі заходи в коледжі не проходять без участі моєї групи. Тому в багажі нашої групи багато грамот з перемогами.

 

 

Олексій Дмитренко студент 3-Б курсу

В коледжі є прекрасна можливість поглибити свої знання, спробувати розкрити їх, приймаючи участь в науково-дослідних конференціях. Це цікаво!!!Відчуваєш себе справжнім науковцем. Так, в цьому році викладачі кафедри внутрішніх незаразних хвороб допомогли мені представити пошукову роботу, з якою і виборов перше місце. А всі проблеми і питання допомагає вирішити куратор - Грабенко С.В. Наш куратор може і похвалити, і вимагати бути дисциплінованими. Дає якісні знання і зі своєї групи вимагає ще більше знань, як від інших.

 

 

Студент Валах Роман ІІІ-А

У коледжі працюють талановиті викладачі, які передають свої знання студентам. Тут створюються належні умови для тогощоб майбутні фахівці оволодівали ґрунтованими знаннями. Так на заняттях Брижчука А.А. завжди панує творча, невимушена атмосфера, лекції захоплюють, на них завжди все доступно і цікаво.

Поділитися: