Ви є тут

Коледж відзначив свято «Вулиця моя» до 140-річчя з дня народження М.Леонтовича

   З піднесеним настроєм, цікаво та змістовно  відзначив  свято «Вулиця моя» до 140-річчя з дня народження М.Леонтовича колектив коледжу.

   Під славнозвісні мелодії «Щедрика», «Дударика», «Льодолому» студенти та викладачі організували виставку квіткових композицій « Пісні з Поділля», галерею декоративно-прикладного мистецтва та предметів вжитку, виставку-конкурс «Осінній вернісаж».

   Особливу увагу гостей свята  привернула авторська виставка вишиванок Фомика І.Г. Кропітка праця родини була представлена більш як на тридцяти вишиванках. На рушниках, килимах, скатертинах немов ожили візерунки зі всіх регіонів України.

   Не відірвати очей було від яскравих, витончених  робіт Грабенко С.В. Надзвичайно скромна майстриня вперше представила широкому загалу свій талант і зразу ж мала успіх.

   Новими вокальними та танцювальними композиціями порадували глядачів учасники художніх колективів «Мрія», «Червоне сяйво», «Юність», літературно-мистецької студії «Сузір’я».

   Книжкову виставку «Поділля – наш рідний край» організували бібліотекарі коледжу.

   З фотозвітом «Враження від поїздки до Франції» ознайомили глядачів члени студентського самоврядування.

   Надзвичайно творчий проект парку навколо прилеглої території виготовили студенти 3-Є курсу під керівництвом куратора Дякової В.В.

   Як завжди, не залишились осторонь коледжанських справ і наші батьки. Предмети традиційного сімейного ремесла – вишивки, плетіння бісером, аплікації, – представили родини Нечитайло, Назаренко, Кордонець. Особисті речі, опалені порохом бойових дій, продемонстрував голова батьківського комітету 1-Б курсу, учасник АТО Дзярик М.В.

   На гостину до коледжу завітали учні 9 та 11 класів шкіл міста та навколишніх сіл.

   З нагоди свята за плідну працю на користь навчального закладу, високу професійну майстерність, творче ставлення до виховання молоді та участь у вокальному ансамблі «Мрія» грамотами директора коледжу нагороджено Грабенко С.В., Дюбу А.В., Вилянську С.В., Хребтань С.Г, Середюк Н.П., Гуньчак О.В., Кирилюк Л.І.,Плахотну І.В., Сироту Л.І.

   Активну участь у підготовці свята взяли Білецька І.О., Найбородіна І.В, Хавара В.І., Корж І.С., Мельник В.М., Шепета С.В., Коваль О.С., Середюк Н.П. та їхні вихованці. Цінні подарунки, як і годиться на свято, зробили коледжу студенти 3-х курсів, куратори Саковська В.В., Хребтань С.Г., Соловей В.В.

     На завершення свята вся коледжанська родина висадила диво-кущ - калину, як символ життя, краси та щастя, щоб росла на радість ще не одному поколінню студентів нашого славетного закладу, милувала око та надихала на нові звершення,  та дуби, як символ дружби, мудрості, довголіття і  процвітання нашого коледжу.

Поділитися: