Ви є тут

Дзвони Чорнобиля

   Вже 32 роки поспіль звучит відлуння Чорнобильської трагедії. 26 квітня 1986 року на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС сталася найбільша катастрофа сторіччя. Це була трагедія не тільки для України, а й для всього людства. Найбільшому радіоактивному забрудненню піддались області України, Білорусі, Росії. Це територія з населенням 7,1 млн осіб, із них 3 млн дітей.

   В коледжі пройшов виховний захід приурочений до роковин Чорнобильської трагедії. Інсценовані поетичні рядки від імені «атомної станції», «атома», «радіації» виголошували з болем учасники дійства: Котик В. (1-В), Копиця Б. (1-А), Філімончук Г. (1-А), Біла Д. (1-Б), Кравець В. (1-В). А переглянутий відеофільм ще раз нагадував про те, що наша пам’ять і пам’ять наступних поколінь-знову і знову буде повертатися до цих трагічних днів.

   Хвилиною мовчання були вшановані Герої Чорнобиля.

   Велике лихо спіткало нашу землю. Чорнобильська аварія стала для нас уроком, за який заплачено дорогою ціною. Тож не треба повторювати помилок, давайте берегти оточуючий світ. Нашій планеті вистачить одного Чорнобиля.

   Виховний захід підготовили вихователі гуртожитку (Гунчак О.О., Левкопас Н.А., Горбачова Т.О), куратори та студенти першого курсу.

Поділитися: