Ви є тут

ДОПОМОГТИ МОЖЕ КОЖЕН!

     Разом із відновленням традицій благодійності, як невід’ємна її складова, в Україні активно розвивається волонтерський рух. Це – доброчинна діяльність, що здійснюється фізичними особами на засадах неприбутковості, без заробітної плати, без просування по службі, заради добробуту та процвітання спільнот і суспільства в цілому. Волонтерська діяльність – індивідуальна чи колективна – це спосіб підтримки, піклування, надання допомоги членам громади; взаємодії між людьми для спільного вироблення нових шляхів вирішення проблем, які виникають.

     Приємно констатувати, що не обминув цей рух і наш коледж, який є постійним учасником усіх благодійних проектів до яких є можливість долучитись. Так, 4  травня  до м. Вінниці, за  підтримки  директора коледжу     М.І. Моркляка, завідувачки навчально-методичною лабораторією Н.В. Лисиці, практичного психолога Л.І. Кирилюк, завідувачки бібліотекою І.А. Іванюк на пункт збору була доставлена благодійна допомога яку організували на підтримку учасників АТО на сході країни. Це були продукти харчування: крупи, макаронні вироби, олії, чай, кава, питна вода, цукор, мед, солодощі. Наші студенти активні учасники гурту «Жасмін»: Б.Кошиця, Ю.Шамрай, В.Стаднік, М.Голій, А.Медведенко, В.Бевза, У.Мустафаєва, А.Кліменкова, Д.Шелінін, Д.Коріняк, Б.Зуй та ін. власноруч виготовили для бійців обереги – паперові журавлики, написали листівки з побажаннями.

     Також весь колектив коледжу цього року вкотре приймає участь у благодійній акції «Серце до серця», метою якої  є збір коштів на допомогу дітям з вадами серця.

   Кажуть, що добрими справами не хваляться, а ми вважаємо, що про це потрібно говорити і писати для того, щоб своїм прикладом мотивувати інших. Ми пишаємося тим, що в нас навчається така суспільно свідома, не байдужа до проблем сьогодення молодь.

 

 

Поділитися: