Ви є тут

День працівника освіти

   День працівника освіти приходить до нас  у  найпрекраснішу пору року, коли шелестить падолистом осінь, коли в лузі снує вона мереживо бабиного літа, а над землею променіють різнобарвні квіти, немов дарують свою любов нашим викладачам.

   Недарма кажуть, що письменник живе у своїх книгах, художник – у створених ним полотнах, а викладач – у думках і справах своїх студентів.

   У Тульчинському коледжі ветеринарної медицини БНАУ День учителя пройшов по-особливому святково та радісно. Тільки ступивши на поріг коледжу, кожен викладач отримав щирі вітання від своїх вихованців. Святкову програму підготували студенти 3-Є курсу (куратор Дякова В.В.).

   З вітальним словом виступив директор коледжу Заслужений працівник ветеринарної медицини України Моркляк Михайло Іванович  побажав колегам миру, справжнього людського щастя, міцного здоров’я, добробуту, віри у власні сили, невтомності у творчому пошуку.

   З глибокою шаною і щирою вдячністю були згадані викладачі-майстри своєї справи які  перебувають на заслуженому відпочинку і ті кого уже поряд немає. Життя швидкоплинне. Але нетлінною залишається пам’ять студентів про талановитих наставників, які допомагали долати дороги науки у коледжі.

   У програмі свята  пісні, ніжні слова подяки  перепліталися і змінювалися танцями, а викладачі коледжу презентували прекрасну пісню «Льон-Льонок» з відеосупровідом.  

  Святковий настрій студентів ніс позитивні емоції та гордість за юні таланти.

   Не забувайте вітати своїх наставників, пам’ятайте про них, адже кожен із нас був, є студентом, якому викладачі бажатимуть лише добра!

http://veterinary.net.ua/gallery/den-pracivnika-osviti-0#slide-1-field_i...

Поділитися: