slideshow 1 Вітаємо на офіційному сайті технікуму
slideshow 2 Лабораторні роботи
slideshow 3 Навчальна практика
slideshow 4 Навчальна практика
slideshow 5 Запрошуємо до нас на навчання
slideshow 6 Культурні заходи
slideshow 8 Культурні заходи

Святкуємо разом

Увага! Увага!

20.11.2017 року о 15.00

Студенти 1-Б курсу Тульчинського коледжу ветеринарної медицини БНАУ

Запрошують на позааудиторний захід
«Свято осені величне і красиве – я в коледжі ветеринарної медицини»

 

Оргкомітет

Вітаємо з Міжнародним днем студентства

 

Шановні студенти!

   Прийміть найщиріші вітання в Міжнародний день студентів - 2017!

   Роки навчання для кожної людини незабутні, адже це час світлих мрій, нових знайомств, пізнання себе та навколишнього світу. Окрім того, студентські роки дарують чудові можливості професійного та громадянського становлення, визначення амбітної життєвої програми, зародження справжньої міцної дружби, щирого кохання.

Вітаємо аграріїв

       16 листопада 2017 року в залі засідань адміністративного будинку райдержадміністрації та районної ради (м. Тульчин) відбулися районні урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства, в яких прийняли участь викладачі та студенти коледжу.

З днем сільського господарства

    Шановні аграрії! Дорогі трудівники сільського господарства! Від усього серця колектив коледжу та студентство вітають Вас з професійним святом! Бажають вам,  працювати так само наполегливо і самовіддано, не опускаючи рук, і щиро радіти плодам своєї праці, як радіємо ми їм. Нехай ваші зусилля завжди увінчуються вражаючими результатами, нехай посухи та зливи минуть ваші угіддя, а врожай перевищує ваші найсміливіші задуми. Спасибі вам за нелегку, потрібну всім нам працю! З Днем сільського господарства!

В коледжі відбулося обласне засідання методичного об’єднання викладачів фізики Вінницької області

    14 жовтня  2017 року на базі  Тульчинського коледжу ветеринарної медицини Білоцерківського національного аграрного університету відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів фізики Вінницької області. Засідання очолив Поліщук Микола Івановичголова обласного методоб’єднання викладачів фізики.

Сторінки